SOUTĚŽ o běžecké podkolenky CEP 3.0 – UKONČENO

SOUTĚŽ o běžecké podkolenky CEP 3.0 – UKONČENO

Nejlepší podkolenky jsou nyní ještě lepší! Vyhrajte je!
Lehčí a příjemnější materiál při striktním zachování všech parametrů ideální komprese pro maximální sportovní výkon i dokonalou regeneraci – takové jsou nové běžecké kompresní podkolenky CEP 3.0. Dodávají více energie, zvyšují vytrvalost i výkon díky zlepšené cirkulaci krve.

Revoluční proměnou prošla struktura vlákna, které se nyní skládá ze 16 částí! Pletenina má optimální termoregulační vlastnosti zásluhou ochlazujícího vlákna TWD Smart Dry a technologie HeiQ Smart Temperature Technology. Další patentovanou technologií je aplikace Feran ICP pro lepší odvod vlhkosti a podporu jejího vypařování. A konečně je třeba zmínit i vysokou odolnost díky syntetické přízi z nekonečně dlouhých vláken. Novinkou je rovněž asymetrická špička, takže chodidlová část lépe padne, a ještě účinněji zabraňuje otlakům a puchýřům. Podkolenky obsahují osvědčené antibakteriální stříbrné ionty, které spolehlivě brání nepříjemnému zápachu.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 14. května.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Běžecké kompresní podkolenky CEP 3.0 jsou k dispozici v moderním designu a několika barevných kombinacích. Víte, kolik jich je v pánském provedení? Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce!

Vyberte si svou barvu, velikost a správnou odpověď na www.cepsports.cz!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: