SOUTĚŽ: Rozběhni se na začátku roku do tempa s INOV-8 rally – UKONČENO

SOUTĚŽ: Rozběhni se na začátku roku do tempa s INOV-8 rally – UKONČENO

Soutěžte o úplnou novinku od značky INOV-8, model ROCLITE! 2 modely jistě vyhoví požadavkům každého milovníka trailových běhů.

Na území Česka a Slovenska jsme vytvořili 34 krátkých, hravých a technických úseků – rychlostních zkoušek (RZ). Je úplně jedno jestli se budeš snažit překonat svůj čas nebo se budeš hecovat v partě s kamarády a známými. Zaběhni jednu nebo klidně všech 34 RZ, je to jen na Tobě. Budeme Tě hodnotit v rámci celkového hodnocení rally, kde platí, že čím více zaběhnutých RZ, tím lépe pro Tebe.

Pokud není boj o prvenství v celkovém hodnocení v Tvých časových nebo fyzických možnostech, i tak máme pro Tebe dobrou zprávu. Zaběhni alespoň 4 různé RZ a máš možnost získat některou ze zajímavých odměn. Vůbec nejlepší na celé INOV-8 rally je skutečnost, že není svázaná s konkrétním časem – vyběhni kdy chceš! Jediné, co budeš potřebovat, je zařízení, které zaznamená Tvůj výkon pomocí GPS (hodinky, smartphone apod.), a pak jen už postupovat podle pokynů na webu akce → www.inov8rally.cz.
Speciálně pro čtenáře SvetBehu.cz vypisujeme tuto soutěž o absolutní novinku v produkci INOV-8 – model ROCLITE 290/305, se kterou si budeš moci vychutnat trail třeba ještě o něco lépe.

R O C L I T E, bytelná multisportovní bota. Co od ní můžete čekat?

O tradičně výborný grip se stará podešev složená ze tří různě tvrdých směsí. Jednotlivé špunty podešve se tak trochu chovají jako tlumiče, při došlapu se lehce vtlačují do mezipodešve a zvyšují komfort při běhu na tvrdé podložce. Drop mezipodešve je 8 mm (305), 2 různé směsi, v patě měkčí pro vyšší komfort při běhu na dlouhé vzdálenosti nebo začátečníky, ve špičce tvrdší pro efektivnější odraz. Svršek s originálním systémem šněrování citlivě upne chodidlo po celé ploše nártu a celý svršek pak parádně reaguje v těžších technických pasážích. Externí termoplastická výztuha na patě svršku lehce stabilizuje patu a přitom vnitřní opatek je stále měkký a citlivý k patám a achilovkám. Špička je trojitě vyztužena a obsázka je vytažena podél celé hrany mezipodešve. Zásadní je opět tvar – nový ROCLITE je vyroben na novém kopytě Medium, můžete tedy čekat střední šířku ve špičce a užší v patě.

Pro koho budou jednotlivé modely? Dvěstědevadesátku (drop 4mm) určitě ocení všichni, kdo mají rádi vnímavé boty, které citlivě čtou terén, ale nabízejí zároveň komfort na delších tratích. Vyšší třistapětku pak hlavně hobíci nebo těžší běžci, kteří primárně hledají komfort a dobrý grip.

O co se soutěží?

O jedny boty INOV-8 ROCLITE dle vlastního výběru.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte správně na následující otázky do 31. ledna.

2. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

3. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování o výhru.

4. Pro účast v soutěži vyplňte formulář:

Pro ulehčení můžete použít nápovědu ze stránky www.inov8rally.cz.

Výherce:

Patrik Holý

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: