Soutěž s běžeckou speciálkou S-RUN o Salomon bundu Bonatti (UKONČENO)

Soutěž s běžeckou speciálkou S-RUN o Salomon bundu Bonatti (UKONČENO)

Na mnoha místech začala zima, a tak aktuální soutěž s běžeckou speciálku S-RUN, určitě oceníte. Hrajeme o voděodolnou, ale minimalistickou bundu Bonatti.

O běžecké speciálce S-RUN

Od 1. února 2022 můžete v Beskydech navštívit běžeckou speciálku pro trailové i silniční běžce, která si říká S-RUN. Velmi širokou nabídku značky Salomon rozšiřuje o další špičkové značky pro váš běh v horách, ve městě i v lese. Můžete se přijít podívat, proběhnout se na některém z výběhů nebo se spojit pomocí videohovoru, pokud se bude chtít dozvědět více informací o běžeckém vybavení.

Co můžete vyhrát?

Nová bunda Bonatti Waterproof Jacket je minimalistická, ale maximálně praktická. S váhou pouhých 131 g (pro ženy) nebo 150 gramů (pro muže) se řadí mezi nejlepší bundy v nabídce Salomon a po sbalení se vám vleze i do té nejmenší kapsy. Přes svou minimální hmotnost nabízí díky technologii AdvacedSkin Dry, plně uzavřeným švům a voděodolnému ošetření DWR voděodolnost a zároveň prodyšnost (10K/10K). Disponuje nepromokavými zipy stejně jako přiléhavou kapucí, která vás při vichru nebude zdržovat. 

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Odpovězte na následující soutěžní otázky do 5. prosince 2022.
2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete na stránkách běžecké speciálky S-RUN.
3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží Salomon bundu Bonatti.
6. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: