Soutěž s běžeckou speciálkou S-RUN o vestu Salomon ADV Skin 5 a slevu do obchodu. Vyhrává úplně každý! – UKONČENO

Soutěž s běžeckou speciálkou S-RUN o vestu Salomon ADV Skin 5 a slevu do obchodu.  Vyhrává úplně každý! – UKONČENO

Beskydská běžecká speciálka S-RUN funguje teprve od února letošního roku. Našla si však stovky běžců, které si zde přicházejí nakoupit kvalitní vybavení, ale také poradí přes videohovor nebo telefonicky. Pojďme s S-RUN si zahrát o běžeckou vestu Salomon ADV Skin 5

Co můžete vyhrát?

Běžecká vesta Advanced Skin 5 Set nabízí celkem 11 kapes o celkové objemu 5 litrů. Díky strečové konstrukci využívající technologii Sensifit se dobře přizpůsobí jak mužům tak ženám a nebude vám v ní nic nepříjemně skákat. Vesta dále nabízí velký pás s elastickou a prodyšnou částí. Součástí balení jsou také dvě 500ml měkké láhve (softflasky), které mají své místo v prsních kapsách neustále vám na dosah.

O běžecké speciálce S-RUN

Od 1. února 2022 můžete v Beskydech navštívit běžeckou speciálku pro trailové i silniční běžce, která si říká S-RUN. Velmi širokou nabídku značky Salomon rozšiřuje o další špičkové značky pro váš běh v horách, ve městě i v lese. Můžete se přijít podívat, proběhnout se na některém z výběhů nebo se spojit pomocí videohovoru, pokud se bude chtít dozvědět více informací o běžeckém vybavení.

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Odpovězte na následující soutěžní otázky do 19. října 2022.
2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete na stránkách běžecké speciálky S-RUN.
3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží běžeckou vestu Běžecká vesta Advanced Skin 5 Set.
5. Ostatní účastníci soutěže získají k již zajímavým cenám ještě další 5% slevový kód na nákup v běžecké speciálce S-RUN.
6. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zkušenosti čtenářů

Roman Kocúr

Super

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: