Běhejme a pomáhejme útulkům

Datum konání
22. 9. 2024
Lokalita
Praha
Místo konání
Praha Stromovka
Délka (km)
4 km
Povrch
Převážně asfaltový
Ročník 11
Délka (popis) 4 km pro běžce, 1,5 km pochod, bez měření času
Typ závodu Závod se psem, Závody pro děti, Charitativní závod
Místo a čas prezence spodní část Výstaviště Holešovice, kde se koná Matějská pouť od 13h do 15h
Místo a čas startu spodní část Výstaviště Holešovice, kde se koná Matějská pouť
Startovné Výběr příspěvku pro útulky (min. 200 Kč, děti ZDARMA) na místě nebo předem na ➡️ https://eshop.behproutulky.cz/vstupenka
Předpokládaný počet účastníků hlavního závodu 1500
Oficiální webové stránky www.behproutulky.cz

Rádi bychom Vás pozvali na 6. ročník Běhejme a pomáhejme útulkům, který se bude konat 26.5. 2019 v Praze ve Stromovce. Ještě jste o nás neslyšeli? Jsme skupina lidí, která si jednoho dne řekla, že by ráda pomohla zvířatům z útulků a napadlo nás udělat sportovně-společenskou akci, kde by se setka li sport ovci, milovníci zvířat. Máme za sebou pět ročníků, poprvé jsme odstartovali v Praze ve Stromovce v roce 2014. Tehdy se nás sešlo 26 lidí a vybrali jsme 4.000 korun. Poslední dva roky už nás běželo nebo šlo 2.000 lidí. Startovné/příspěvek pro útulky je 100 Kč. Jsou připraveny 2 okruhy. První je na 5km pro běžce krásnou Stromovkou a druhý 2 km pro ty, kteří se chtějí jen projít, pro maminky s kočárky, děti, pejskaře. Běží se pro radost v pohodovém tempu bez měření času. Nemáme a nechceme mít vít ěze bě hu. Tím bude každý, kdo na akci přijde a tím pomůže. Po doběhnutí je přichystaný odpolední program – vystoupení dogdancing, psí frisbee, psí poslušnost a přijde nám zazpívat Pavel Callta.

Pomohli jsme během 5 let celkem 39 útulkům a vybrali 1 600 000 korun.

Cílem akce je užít si krásné odpoledne s rodinou, kamarády, zasportovat si a společně udělat dobrou věc a přispět na zvířata, která neměla takové štěstí jako ta naše doma. Kromě vybrání zajímavé částky hlavně ukážeme lidem, co tyto spolky provozují, že si jejich práce vážíme, dodáme jim podporu a motivaci do další práce.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: