Tipy na nejzajímavější závody v červenci a srpnu 2017

Tipy na nejzajímavější závody v červenci a srpnu 2017

Chystáte se v letních měsících na nějaký běžecký závod, ale ještě jste si žádný konkrétní nevybrali? Zde jsme pro vás připravili nabídku těch nejzajímavějších závodů konaných nejen v České republice a třeba si některý z nich zvolíte.

Trailové běžecké závody do 25 km

V červenci a srpnu si budete moct vybrat z bohaté nadílky trailových závodů a půlmaratonů. Rozhodně by jste si neměli nechat ujít závod KTRC Lipenský půlmaraton či 7 pohoří Jeseníky. Mezi další trailové lahůdky určitě patří Běhej lesy Bílá či Teplický půlmaraton.

Trailové běžecké závody nad 25 km

Pokud rádi běháte ultra, čeká na vás Hostýnská osma, nebo další závod ze série Rock Point Horská výzva, tentokrát na Šumavě. Rozhodně si ale nenechte ujít KTRC Krkonošský maraton, u kterého je jasné, že trasa bude více než lákavá. Těšit se můžeta také na EPO Trail Maniacs v Harrachově.

Silniční závody do délky půlmaratonu včetně

Milovníci rychlejších silničních závodů se budou moct jistě proběhnout v Praze, Plzni, Brně či Miřejovicích.

Silniční závody delší než 21 km

Triatlony

Etapový závod

Štafetové závody

Překážkové závody

Závody na dráze

Pokud rádi běháte na dráze, může si vybrat z následujících závodů v červenci i srpnu.

Orientační běh

Ideálním odpočinkem od klasických běžeckých závodů je orientační běh. V červenci jich je spousta a můžete s sebou vzít i celou rodinu. Závody naleznete v termínovce Českého svazu orientačních sportů s názvem „Oblastní žebříčky“, které jsou pro veřejnost otevřené.

Zahraniční závody

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: