Závod 360°Challenge chce dobýt také Chrudim

Závod 360°Challenge chce dobýt také Chrudim

Po vydařených akcích v Liberci, Praze a Lázních Kynžvart se na závod s názvem 360°Challenge mohou koncem léta těšit také v Chrudimi. Běžecký podnik se uskuteční 28. srpna 2016 od 9 hodin a zahrnuje kromě samotného běhu členitým terénem rovněž zdolávání poměrně náročných cviků.

Každý, kdo dokončí, obdrží unikátní a originální dřevěnou medaili

„Nejde jen o běh, ale nedílnou součástí závodu jsou také úseky trati, na kterých je nezbytné zdolat několik cviků s vlastní vahou těla. To se může na první pohled jevit jako snadná záležitost, ale není tomu tak. Během závodu si i trénovaní a zdatní účastníci obvykle sáhnou na úplné dno svých fyzických i morálních sil,“ říká organizátorka závodů Nikola Bartáková.

Nejedná se tedy o závody, které se běží především na čas. „Každý, kdo protne cílovou pásku a zvládne na trati všechny cviky, obdrží unikátní a originální dřevěnou medaili“, dodává.

Účastníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program

Závod v Chrudimi se bude konat v městském parku a je organizovaný v kategoriích pro děti, ženy a muže. Registrace účastníků bude zahájena v 9 hodin. Pitný režim v podobě iontových nápojů bude zajištěn v průběhu celé akce a všichni účastníci závodu se mohou těšit na bohatý doprovodný program, který potrvá až do 15 hodin.

Uskutečnění závodu finančně podpořila Všeobecná zdravotní pojišťovna a také samotné město Chrudim v rámci projektu Zdravé město.

Veškeré další informace včetně mapy závodu jsou k dispozici na internetových stránkách

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: