Pro-nožky.cz

Pro-nožky.cz

Běžecký blog:  www.pro-nozky.cz/

Už jste slyšeli o Adjustačních ponožkách?
Adjustační ponožky® uvolňují stres a napětí v nohách, pomáhají správně sladit prsty, snižují tření a podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Pomáhají tím, že udržují vaše nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé. Plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánku.
Zregenerujte vaše nohy rychleji pravidelným nošením Adjustačních ponožek.

Články autora

Téma měsíce
Jak na regeneraci nohou po tréninku

Jak na regeneraci nohou po tréninku

Každý trénink přináší úžasné výsledky, ale nohy to po něm zpravidla odnášejí nejvíce. Regenerace nohou po tréninku je klíčová jak pro zvyšování výkonnosti, tak pro prevenci zranění. Správná péče o nohy dokáže udělat zázraky. Jak regeneruje olympijská běžkyně Marcela Joglová? Možná je čas přidat něco nového do vaší regenerační rutiny.

Prevence a léčba
Jak se zbavit svalových křečí

Jak se zbavit svalových křečí

Pokud často trpíte křečemi v nohách, zbystřete. Nemusíte je snášet donekonečna. Svalové křeče můžete eliminovat na minimum a dokonce se jich zbavit. Ale nejprve musíte odhalit jejich příčinu a tu následně odstranit. A dále také zavést taková režimová opatření, aby se křeče nevracely. Jak na to?

Nemoci a zdravotní potíže
Vbočený palec je postrachem běžců. Jak na něj?

Vbočený palec je postrachem běžců. Jak na něj?

Vbočené palce jsou bohužel nedílnou součástí života mnoha běžců. Výjimkou není ani olympijská běžkyně Marcela Joglová. Vbočené palce nejsou jen o vzhledu, ale i o bolesti a špatné funkci nohy. Jak a proč k této deformitě dochází, jak s ní vyběhnout a jak vbočeným palcům vůbec předejít?

Zdraví
Plantární fasciitida: Co dělat, aby vás nedoběhla

Plantární fasciitida: Co dělat, aby vás nedoběhla

Nepříjemná bolest v oblasti paty, která se objeví a stejně rychle na čas zmizí. Jisté je, že se dříve nebo později vrátí s vyšší intenzitou a kratšími intervaly při odeznění. Dokonce může vést až ke vzniku patní ostruhy. Plantární fasciitida už doběhla spoustu běžců. Co dělat, aby nedoběhla vás?