Běh pro Paraple aneb každá noha Dobrá

Běh pro Paraple aneb každá noha Dobrá

Blíží se další ročník Běhu pro Paraple aneb Každá noha dobrá. Koná se v neděli 29. května 2016 v Letenských sadech.

Běh pro Paraple je benefiční sportovně společenská akce na podporu všech, kdo běhat nemůžou. V programu jsou tradičně zařazené solidární běhy na 100 m, běh na 4 km, závody handbiků i nabitý odpolední program pro děti i dospělé. Benefice večer vrcholí koncerty spřátelených kapel.

Běhu pro Paraple se pravidelně účastní řada významných osobností

Běh pro Paraple podporuje a pravidelně se jej účastní řada významných osobností ze světa kultury a sportu. V minulosti ho ze sportovní pistole odstartovali anebo se na běžeckou trať přímo vydali například: Jiří Bartoška, Jiřina Bohdalová, Petr Brukner, Petr Čtvrtníček, Marek Eben, Jiří Macháček, Pavel Nový, Miroslav Táborský, Jan Tříska, Karel Schwarzenberg, Karel Šíp, Pavel Šporcl, Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková a další.

Těšíme se na bohatou letošní účast. Přijďte spolu s námi opět podpořit vozíčkáře a strávit den plný trochu jiných zážitků na Letné! www.behproparaple.cz

Registrujte se k běhu na 4000 m

Registrace k běhu na 4000 m probíhá předem na www.behproparaple.cz/registrace. V ceně startovného – 450 Kč – je bavlněné triko a placka z edice Paraple 2016 (velikosti trika S, M, L, XL), pro prvních 100 registrovaných je připraven dárek.

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: