SOUTĚŽ o podkolenky Compressport dle vlastního výběru – UKONČENO

SOUTĚŽ o podkolenky Compressport dle vlastního výběru – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvětBěhu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a zařadíme vás do slosování o kompresní podkolenky Compressport dle vlastního výběru!

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Soutěžíme o běžecké kompresní podkolenky, vybrat si můžete ze 4 modelů!

Kompresní podkolenky FULL SOCKS RACE & RECOVERY

Efektivnost, pohodlnost a prodyšnost! Tato řada Full Socks kombinuje veškeré výhody komprese. Podkolenky se stanou Vaším parťákem před nebo během cvičení, ale i po vynaloženým úsilí. Přinášejí tak výhody, kde se dá. Během aktivity zajišťují ochranu a podporu ke snížení rizika zranění. Ve fázi po výkonu, pak podporují zrychlenou regeneraci!

Kompresní podkolenky FULL SOCKS ULTRALIGHT

Ultralight podkolenky jsou určeny do teplejších podmínek nebo  pro ty, kteříchtějí maximálně využít potenciál komprese a zároveň zachovat maximální prodyšnost a lehkost. Zlepšení cirkulace krve, stabilizace svalů, to vše u těchto podkolenek zůstává, navíc je materiál extrémně věraný a tak se ještě zlepšuje odvod potu a vlhkosti. Podkolenky Full Socks Ultraalight si získaly velkou oblibu například mezi účastníky Ironman v Koně nebo běžci závodu Marathon Des Sables.

Kompresní podkolenky FULL SOCKS V2.1

Druhá verze Full Socks je ještě dokonalejší a její značně trojdimenzionální body se postarají jak o dobrý grip, tak i o odvádění vlhkosti, podporu klenby, ochranu achilovky a kotníků, ale hlavně o příjemnou masáž chodidel vycházející z  pochopení principů dávné akupresury. U COMPRESSPORT asi není třeba připomínat, že použité materiály vykazují nejen vynikající zpracování, ale také dlouhou životnost, vytrvalost, jež si nic nezadá s vaší vytrvalostí na horských trailech.

Kompresní podkolenky FULL SOCKS V2

Nová, prodyšná část kolem kotníku, na vrchní části chodidla, udržuje chodidlo suché, lehké a svěží. Je vzdušné díky ventilačním zónám které napomáhají odstranit vlhkost a pot. Podpůrný pás tkaniny na spodní části klenby poskytuje elastickou kompresi a má několik výhod, jako je aktivace krevní cirkulace, boční zesílení během chůze nebo třeba optimální podporu klenby. Předchází nahromadění tekutin v noze a zrychluje žilní odtok – jsou ideální pro cestování na krátké či dlouhé vzdálenosti.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 20. června.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Soutěžit tentokrát budeme o kompresní podkolenky dle vlastního výběru. Zvolit si můžete mezi RACE & RECOVERY, V2.1, V2 a Ultralight. Pro zařazení do slosování stačí správně odpovědět na následující otázku.Více informací nejen o produktech se dozvíte na stránkách Compressport.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: