Co všechno vás čeká na stránkách nového čísla časopisu Svět běhu 3/2019?

Co všechno vás čeká na stránkách nového čísla časopisu Svět běhu 3/2019?

Rozhovor s Jiřím Petrem, Terezou Petržilkovou či Honzou Zemaníkem, tréninkové plány v období regenerace, speciál pro začátečníky, vše o superkompenzaci nebo třeba jak trénovat v období nemocí.

Časopis je již na cestě do vašich schránek. Co jsme si pro vás připravili a na co se můžete těšit? Obsah pro vás opět připravovali přední odborníci a zkušení běžci jako Miloš Škorpil, Petr Vabroušek, Zuzana Krchová, Filip Peřinka a spoustu dalších.

KDE NAJÍT SVĚT BĚHU?
Ve vybraných trafikách za 49 Kč.
V elektronické verzi na Alza.cz.
Výhodné roční předplatné za 129 Kč.
S ročním předplatným získáte následující 4 čísla časopisu Svět běhu.

SLOVENSKO
V trafikách za 2,49 EUR / vydání
Předpladné za 9,60 EUR / rok

Podívejte se na pár ukázek z časopisu:

SPECIÁL PRO BĚŽECKÉ ZAČÁTEČNÍKY – 16 stran výhradně pro nováčky, úvod do světa běhu, tipy, jak s běháním nepřestat, jak si vybrat správně boty a další vybavení, motivační rozhovory a jak trénovat v období nemoci.

Miloš Škorpil: Superkompenzace je základem pro váš úspěšný trénink

Jak trénovat děti tak, aby si sport užívali a dosáhli úspěchu? Petr Bahenský radí, jak se postavit k předčasné specializaci dětí a mládeže

Využíváte sportovní výživu? Jaké jsou její výhody a k čemu je dobrá třeba i v tréninku? Radí přední odborník na výživu, Aleš Máslo.

Běžecká zranění – asi každý se s nějakým už setkal. Jaké jsou ale rizikové faktory, které k nim vedou? Průzkum od fyzioterapeutky Zuzany Krchové.

Už se těšíte? Cesta časopisu do vašich schránek bude trvat zhruba 14 dní. Do té doby si můžete pročíst další kvalitní články a rezence vybaení na tomto webu.

Nemáš ještě předplatné? Objednej si ho na eshop.svetbehu.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: