OC Futurum se promění ve sportovní arénu – síly tu poměří malí gladiátoři

OC Futurum se promění ve sportovní arénu – síly tu poměří malí gladiátoři

Máte doma malé neposedy a rádi by jste pro ně našli nějakou aktivitu na 23. duben? Co takhle je vzít na Gladiator Race Kids, dětskou variantu oblíbeného překážkového závodu Gladiator Race?

Atmosféra Gladiator Race se o víkendu přenese do OC Futurum Hradec Králové

Tento terénní běžecký závod se těší stále větší popularitě dobrodruhů z řad veřejnosti. V sobotu 23. dubna vypukne jako ochutnávka tematicky laděný dětský sportovní den. Malé gladiátory čeká plazení, lezení, přelézání a další pohybové zkoušky. Dále také doprovodný program v podobě exkluzivní Gladiátorské show, fotokoutek s gladiátory či možnost vyzkoušet si typickou zbroj těchto starověkých bojovníků.

Připraveno bude spousta dárků a odměn. Hlavní program startuje v 11 hodin s předpokládaným koncem v 18 hodin. Akce se koná ve spolupráci s organizací Sportvisio, vstupné je zdarma.

Také o nadcházejícím víkendu bude prostor v našem centru věnovaný adrenalinu a pohybu. Po úspěšném programu na U-rampě připravujeme další sportovně laděný den. Díky dlouhodobé spolupráci s organizací Sportvisio, které se soustředí na volnočasové aktivity a činnosti v oblasti sportu, můžeme nejmenším návštěvníkům umožnit zakusit atmosféru závodu Gladiator Race. A zároveň je třeba přivést k aktivnímu trávení volného času a sportu obecně,“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové.

Ve druhém patře OC Futurum budou na malé gladiátory čekat stanoviště s překážkami

Ve druhém patře OC Futurum budou na malé gladiátory čekat stanoviště s překážkami a také odměny za jejich zdolání. Rodiče budou pro své ratolesti moci vybírat z nabídky Sportvisio. Sdružení nabízí pestrou škálu dětských sportovních kempů, příměstských táborů nebo dětských závodů  Gladiator Race Kids. O startovné na dětský Gladiator Race a také o účast na Dětském sportovním kempu(v hodnotě 3 300 Kč) bude možné soutěžit ve slosování.

Více informací na na facebooku nebo na www.sportvisio.cz.

Propozice závodu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: