Pražáci, jdeme vypustit adrenalin do Riegrových sadů

Pražáci, jdeme vypustit adrenalin do Riegrových sadů

Je čas, konec otálení, vstávat z gaučů, adrenalin jdou Pražáci vypouštět do Riegrových sadů v sobotu 26. září. Překážkový závod pro děti i plnoleté 360° challenge startuje v jedenáct hodin dopoledne.

Ty na to máš, testujeme všestranost

Letos v dubnu Praha, před pár týdny Liberec, teď opět hlavní město, tahle tour nabírá na obrátkách, tak si to nenechte utéct. Nezapomeňte – v sobotu do běžeckého! Pod heslem: Ty na to máš, testujeme všestrannost.

Pro některé závodníky nebudou Riegrovy sady překvapením, premiéra 360° challenge startovala právě zde v dubnu minulého roku. Kdo neví, tak jedna věta, která vám vše objasní. Jde o běžecký závod s překážkami, které budete překonávat jen vlastní vahou. Žádné překvapivé nástrahy.

Pro dospělé budou připraveny tři okruhy, celkem půjde o pohodových šest kilometrů. V každém kole budou nachystána čtyři stanoviště s dvěma cviky. Děti čeká lehčí verze, ty si dají okruh jeden. A pokud se obáváte vypustit své dítko, nemusíte. Děti budou hlídat na trati a pomáhat jim zkušené instruktorky.

Samozřejmě půjde o vítězství, medaile, ale pro nás je hlavní, že si to jdeme užít

„Oproti dubnu jsme poupravili překážky, protože jsme chtěli závodníky překvapit. Samozřejmě půjde o vítězství, medaile, ale pro nás je hlavní, že si to jdeme užít,“ vzkazuje organizátorka a trenérka Nikola Bartáková.

Po celý den budou probíhat doprovodné sportovní aktivity – koloběžky, běžecká obratnost a koordinace, LEBERT překážky. Firma Amix poradí se suplementy. Fitnesscake dají ochutnat dorty, které vás překvapí svým složením. Ty vymyslel pro sportovce Jan Kareš, držitel světového rekordu ve shybech. Mlsat budete bez výčitek i dále. Své pečení představí Biopekárna Zemanka.

Po závodě ale není konec, končí jen den. Akce pokračuje večer charitativní akcí Noc na Pomoc, která se odehraje v klubu Dejavu, kde proběhne nadační after party na pomoc. Tentokrát na podporu Terky. Nebude chybět bohatá tombola o věcné dary sponzorů.

Začínáme ve 21:00. Už máte program na sobotu?

Základní informace o 360 challenge
Registrace: od 09:00, na místě jen posledních dvacet míst
Start: 11:00, start dětí 13:00
Místo: Riegrovy sady
Odměna: každý dostanete dřevěnou medaili, překvapení, vítězové o něco více
Charitativní výzva: Noc na pomoc. Terezka se narodila jako naprosto zdravá holčička, která byla velice učenlivá a doslova rozdávala radost svému okolí. V roce 2010 však prodělala těžké onkologické onemocnění (nádor na mozku), které radikálně změnilo život ji a celému okolí. Pomůžete s námi? Děkujeme.

Propozice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: