Půlmaratonská sanitka přání přiběhne i letos

Půlmaratonská sanitka přání přiběhne i letos

Minulý rok jsme se na start Pražského půlmaratonu v Praze postavily v kostýmu stonožky. Pobavily jsme diváky, vykouzlily úsměv na tvářích závodníků a fanoušků. Po celou dobu závodu nám fandili nejen naše rodiny, ale i přihlížející a zaujaly jsme spoustu půlmaratonců. Také jsme splnily přání jedenáctileté Adélce. Úspěšně jsme vybraly finanční prostředky na ozdravný pobyt u moře po jejím dlouhém boji s leukemií. Zároveň se nám podařilo zaběhnout nový český rekord v kategorii nejrychleji uběhnutý půlmaraton ve skupinovém kostýmu v čase 2:21:23.

Rok utekl jako voda, jsme zase o rok starší, ale smysl pro humor nám nechybí a nových výzev se nebojíme. Proto ani letos na startu Pražského půlmaratonu nebudeme chybět. Tentokrát v nových uniformách, v novém kostýmu a s novým cílem. Tím bude podpořit a zviditelnit nový a velmi důležitý projekt Sanitka přání. Posláním spolku Sanitka přání je poskytnout imobilnímu pacientovi v terminálním stadiu nemoci možnost rozloučit se s lidmi nebo místem, které se pro něho stalo díky nemoci nedostupné.

Finální verzi kostýmu neprozradíme, i když fotky vám trochu napoví. Budeme si chtít nejen vylepšit čas z loňska, ale zároveň porazit tatínky, kteří letos poběží v našem kostýmu stonožky. 1. dubna se tak v Praze můžete těšit na běžecký souboj kostýmů a vybrat si ten svůj, kterému budete fandit. Tatínci poběží pro Českou olympijskou nadaci .

Stejně jako minulý rok i letos výrobu kostýmu hradíme ze svých finančních prostředků, letošní kostým si navíc vyrobíme zcela samy s malou výpomocí od manželů. Naštěstí máme několik šikovných rukou, a tak se 1. dubna na Pražském půlmaratonu těšte na opravdovou podívanou.

Mumsontherun neboli Matky na útěku

Kdy: 1. 4. 2023

Kde: ½ Maraton Praha – RunCzech

Účastníci: 11 sportovně založených maminek

Instagram: mumsontherun­_cz

Email: [email protected]

Charita: Sanitka přání

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: