RADEGASTOVA VÝZVA Hapenning – soutěž o startovné – UKONČENO

RADEGASTOVA VÝZVA Hapenning – soutěž o startovné – UKONČENO

Chcete se proběhnout po Beskydech a ještě tím přispět na dobrou věc?

Běžecký a turistický happening pro kostní dřeň 2015

Jedná se o běžeckou a zároveň i turistickáou charitativní akci na 12km na podporu dárcovství kostní dřeně, která proběhne v Trojanovicích v neděli 16. srpna 2015 (start v 10hod) v rámci 24 hodinového závodu Radegastovy výzvy (účastníci Happeningu poběží (půjdou) jedno kolo 24 hodinového závodu). Trať je situována v krásné přírodě malebných Beskydských hor a vede přes turisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště nebo kolem památné sochy pohanského boha Radegasta.

Hlavním cílem celé akce je propagovat a rozšířit český registr dárců kostní dřeně – tedy oslovit nové dárce. Výtěžek jde na nadaci Haimaom (peníze jsou použity na léčbu postižených leukémií). Akce je určena pro všechny, kteří mají chuť pomoci dobré věci.

Přečtěte si více informací o závodě.

O co se soutěží?

5x startovné na běžecký Happening pro kostní dřeň

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 9. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Výherce oslovíme je emailem.

Výherci

Kamila Sehnálková
Tomáš Lang
Martina Hubáčková
Marek Hofman
Eva Vondráčková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: