HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Soutěž o 3 startovné na Třeboňský maraton UKONČENO

Soutěž o 3 startovné na Třeboňský maraton UKONČENO

Zasoutěž si se Světem běhu o 3 startovné na druhý ročník Compressport Třeboňský maraton a půlmaraton! Do soutěže se můžeš zapojit zodpovězením otázek na konci článku.

Tento závod je vyjímečný díky unikátnímu prostředí, ve kterém se běží. Třeboňský maraton a půlmaraton startuje na renesančním náměstí, závodníci proběhnou historickou branou a po necelém kilometru odbočí do CHKO Třeboňsko a už tam zůstanou celý závod. Rybníky, lesy, louky, občas chalupa. Tato rybníkářská oblast je vážným kandidátem na zápis mezi místa, která chrání UNESCO.
Minimální převýšení, kvalitní povrch, příjemné podzimní teploty, krásná trasa vedoucí v přírodě nebo profesionální vodiči TEMPO MAKERS. To všechno ti hraje do karet pro vynikající zaběhnutý čas, případně i osobní rekord!

Prvního ročníku Třeboňského maratonu a půlmaratonu se zúčastnilo více než 1 300 běžců. V roce 2019 nás čeká 2. ročník tohoto závodu a už nyní máme více než 1 500 přihlášených běžců. Budeš patřit mezi ně?

Máš příležitost u toho být s námi a my zajistíme, aby sis to maximálně užil/a!
Nápovědu hledejte na webových stránkách Třeboňský maraton. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce.
Pravidla soutěže:
1. Odpovězte správně na následující otázky do 22. 7. 2019
2. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.
3. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování o výhru
4. Pro účast v soutěži vyplňte formulář:

Tadeáš Vyvijal

Tadeáš Vyvijal

Šéfredaktor webu

Tadeáš se k běhání dostal oklikou. Přes fotbal a silniční cyklistiku. Silniční cyklistika je pořád srdcovka, prioritou je ale běh. Tadeáš je absolvent Fakulty sportovních studií na MU v Brně. Vždy ho to ale táhlo zpátky domů, do Beskyd.
Má na starosti: redakci a obsah SvetBehu.cz, recenze a testy běžeckého
vybavení, spolupráce s partnery SvetBehu.cz

Komentáře

Tadeáš Vyvijal

Gratulujeme výhercům Libor Vítů, Bohumír Ondrák a Lenka Procházková! 🙂 Budeme vás kontaktovat emailem.

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: