Soutěž o bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones-UKONČENO

Soutěž o bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones-UKONČENO

Svět Běhu společně s Niceboy pro vás připravili soutěž. Tentokrát budeme losovat výherce sluchátek Niceboy HIVE Bones. Co pro to udělat? Stačí odpovědět na 3 otázky.

Že jsi o Niceboy neslyšel?

Niceboy je na českém trhu relativně mladý rychle rostoucí hráč, kterého na trhu s „trendy“ elektronikou dobře znají zejména fanoušci outdoorového natáčení. V oblasti videa nabízí široké portfolio outdoorových akčních kamer, autokamer a doplňkovou stabilizační techniku. Kromě kamer značka dále nabízí také Bluetooth sluchátka, reproduktory, chytré náramky a další příslušenství včetně powerbank. Jasnou vizitkou produktů Niceboy je spojení skvělého výkonu, moderního provedení a velmi příznivé ceny. V neposlední řadě Niceboy podporuje celou řadu profesionálních i amatérských sportovců a vyznavačů adrenalinu jako je například rychlostní kanoista a olympijský medailista Josef Dostál.

O co se bude hrát?

Niceboy HIVE bones – bezdrátová sluchátka jako stvořená pro běžce. Technologie Bone conduction umožňuje přenos zvuku přes lícní kosti a vy tak můžete být ve střehu a vnímat okolní dění a provoz. Vysoká odolnost, velmi nízká váha a příznivá cena potom z těchto sluchátek dělají jednu z nejzajímavějších variant poslechu hudby na našem trhu.

Přečtěte si celou recenzi sluchátek HIVE bones

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 21. srpna.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Posloucháte hudbu při běhu a zároveň chcete být v kontaktu s okolím? Zapojte se do soutěže a vyhrajte sluchátka Niceboy!

Více info a odpovědi na otázky hledejte na Niceboy.eu

Zkušenosti čtenářů

margita

Dobrý den je pravda ze mužů vyhrát bez dratove sluchatka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: