Soutěž o CRAFT běžeckou vestu Lumen SubZ a Lumen Wind – UKONČENO

Soutěž o CRAFT běžeckou vestu Lumen SubZ a Lumen Wind – UKONČENO

Svět Běhu má pro své čtenáře ve spolupráci se značkou Craft soutěž. Zodpovězte několik jednoduchých otázek a můžete vyhrát vestu Lumen SubZ nebo bundu Lumen Wind!

Vítr. Déšť. Mlha. Zima. Tma. Se samotnými živly toho moc nenaděláme, ale můžeme nabídnout funkční řešení tohoto problému. Stěžejní řadou běžeckého sortimentu značky CRAFT na sezónu podzim/zima 2019 je koncept SubZ, jehož název vychází z označení Sub Zero – tedy určený do podmínek s teplotou pod bodem mrazu. Typickým znakem konceptu SubZ jsou zateplené panely, které vám zajistí tepelný komfort i v těch nejmrazivějších dnech. Dominantními barvami kolekce jsou elegantní černobílé odstíny doplněné o reflexní prvky nezbytné pro sportování v podzimně-zimních měsících.

Ideálním parťákem do chladného počasí je běžecká bunda CRAFT Lumen SubZ. Prim zde hraje výrazný reflexní panel v horní části bundy, díky kterému se stanete v temných zimních dnech nepřehlédnutelnými. Lehké zateplení trupu v přední části má za úkol udržovat teplotu a naopak na rukávech a zádech je materiál prodyšný pro lepší odvod potu a účinnou termoregulaci.

Podzim přináší větrné dny a brzké stmívání. Aby vám nebyla zima a byste byli vidět už z dálky oblékněte dámskou lehkou bundu s kapucí CRAFT Lumen Wind s celoreflexním potiskem. Bunda je vhodná na běh a jiné aktivity v proměnlivém větrném počasí. Módním prvkem je retro střih typický ukončením spodní části bundy do široké gumy.

Chcete otestovat oblečení z nové kolekce CRAFT na vlastní kůži? Zapojte se do soutěže a můžete vyhrát pánskou vestu SubZ Body Warmer nebo dámskou běžeckou bundu Lumen Wind.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 6. prosince.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více info a odpovědi na otázky najdete na Craft.cz a Craft.cz/Lumen-SubZ

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: