HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ o vybavení Rogelli dle vlastního výběru

SOUTĚŽ o vybavení Rogelli dle vlastního výběru

Soutěž pro čtenáře SvetBehu.cz o vybavení Rogelli podle vlastních preferencí. Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a budete zařazeni do slosování o poukaz na 1500 Kč.

Rogelli – 44 let zkušeností

U zrodu oblíbené značky sportovního oblečení stál úspěšný cyklista Rini Wagtmans, týmový kolega fenomenálního Eddy Merckxe a držitel žlutého trikotu z Tour de France z roku 1971.

Na svém počátku se rodinná firma soustředila především na cyklistické oblečení. Dnes vás tato značka oblékne ať už jste běžec, cyklista nebo třeba triatlet.

Pro značku Rogelli jsou nejdůležitější dvě věci – kvalita a tradice. Proto jejich vztah ke společnému dílu a předchozím generacím promítají do své práce. Proto je každá další kolekce Rogelli ještě lepší než předchozí. 

Soutěžte si o vybavení v hodnotě 1500 Kč!

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 5. října.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na  Rogelli.cz

Redakce

SvetBehu.cz přináší po celý rok rady pro běžecký trénink, novinky a aktuality z běžeckého světa, tipy na běžecké trasy po České republice, reportáže ze závodů, rozhovory s předními osobnostmi české i zahraniční běžecké scény a nejčerstvější informace, recenze a testy běžeckého vybavení.

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: