Soutěž: vyhrajte batoh Salomon XA 15 SET! – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte batoh Salomon XA 15 SET! – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Salomon další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte vychytaný batoh Salomon XA 15 SET!

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Salomon XA 15 SET

Univerzální batoh o objemu 15 litrů, který bude vašim parťákem při ultra-trailovém závodě, na delším výletě nebo při cyklistické vyjížďce. Tento batoh je vyroben s důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Unikátní systém hlavní kapsy, kdy se otvor zaroluje, zajišťuje, že všechen obsah je stažen a na zádech se ani nehne. Menší kapsy rozmístěné například v přední části vám usnadní organizaci a zajistí jednoduchý přístup ke všemu potřebnému.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 22. prosince.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: