Soutěž: vyhrajte extrémně pohodlnou trailovku On Running Cloudultra – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte extrémně pohodlnou trailovku On Running Cloudultra – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se SportObchod.cz další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte trailovky On Running Cloudultra


Nebojte se vyběhnout. Chystáte se mezi úžasnou komunitu běžců, kteří vám ochotně s technikou běhu poradí a nasměrují vás k lepším časům, běhu bez bolesti a radosti z dobře odvedené práce. A začít můžete například se Sportega. Běhu se sami věnují a rádi vám pomohou s výběrem běžeckého vybavení.

Švýcarský kvalita On Running

Změnit běžecký svět. V roce 2010 to byl jen ambiciózní sen, který měli v hlavě Olivier BernhardDavid Allemann a Caspar Coppetti. Tři muži ze švýcarského Curychu dokázali o běžeckých botách přemýšlet jinak než zbytek světa. A právě díky jejich filozofii si boty On zamilovalo po celé planetě už více než sedm milionů lidí!

On Running Cloud Ultra

Ultramaraton: všechny běhy a závody, které se odehrávají za hranicí maratonu – tedy cokoli delšího než 42,2 km. Trail v překladu znamená lesní pěšinka nebo cestička.
Ultra-trail je ale mnohem víc – je to příroda, komunita, balancování na hranici fyzických i psychických sil.
On Running Cloud Ultra je bota, která toto přesně vystihuje a co nejvíce se běžcům snaží pomoct, aby měli o jeden problém k řešení méně. Aby se mohli soustředit na to, klást jednu nohu před druhou, řešit nevolnost, křeče… A nemuseli do toho přemýšlet nad otlaky nebo puchýři
Odolný a prodyšný svršek ponožkového charakteru zajistí pevné usazení chodidla a perfektní odvod vlhkosti do okolního prostředí. Tlumení, které je dostatečné i na 100km nebo 100mil závody, a přesto stabilní i pro technické seběhy v horách. Podešev využívá spojených obláčků, a tak se v ní nezadržuje bláto, zároveň se na botu můžete spolehnout i v měkkém a kluzkém terénu.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 31. března.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Sportega.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: