Soutěž: vyhrajte nové Saucony Triumph 18 – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte nové Saucony Triumph 18 – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Saucony další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte 18. generaci modelu Saucony Triumph!

Boty Saucony spatřili poprvé světlo světa už v roce 1898. Od té doby se tato americká značka snaží zprostředkovat běžcům po celém světě kvalitní vybavení pro špičkový výkon, které je pohodlné a skvěle vypadá.

Saucony Triumph 18

Model Triumph je jednou z nejoblíbenějších objemových bot této americké značky. A vy můžete vyhrát boty už 18. generace. Saucony Triumph 18 je konstruována pro lidi s neutrálním došlapem a klade velký důraz na komfort – to z nich dělá perfektní variantu pro každodenní trénink. Ať už naběháte 10 nebo 100 km za týden. Unikátní PWRRUN+™ mezipodešev je o více než 28 % lehčí než předchozí použité materiály a nabízí opravdu bezkonkurenční pohodlí a zároveň rychlou odezvu boty.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 27. prosince.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Top4running.com nebo na FB a IG.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: