Soutěž: vyhrajte nové trailovky Salomon Alphacross Blast – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte nové trailovky Salomon Alphacross Blast – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Salomon další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte nové trailové boty Salomon Alphacross Blast!

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Salomon Alphacross Blast

Lehká a pohodlná trailová bota, která vás podrží, kdykoli se rozhodnete běžet mimo bezpečí zpevněné cesty. Konstrukce vycházející z legendárních Salomon Speedcross disponuje agresivní podrážkou, která se nejlépe chová v měkkém terénu. Ať už běžíte mimo stezky volným terénem nebo se jdete po práci proběhnout na pár minut, Alphacross vám zaručí, že se budete při běhu cítit komfortně, a to především díky vysoké míře tlumení v mezipodešvi a příjemnému polstrování svršku boty.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 30. září.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Zkušenosti čtenářů

Miroslav vacek

Ahoj.Se Salomon alphacross zkušenosti nemám,ale mám sebehany na mraky botky speedcross 3 a ted‘ běhám na speedcross 4 GTX. Sem naprosto spokojený jak botky fungují na všech površích,louka les skály.Prostě paráda.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: