Běh pro Jedličku

Datum konání
25. 6. 2024
Lokalita
Praha
Místo konání
Praha - Vyšehrad
Délka (km)
4.8 km
Povrch
Převážně asfaltový
Ročník 3
Délka (popis) Trasy 2800 m a 5800 m a trasy pro děti.
Typ závodu Charitativní závod
Místo a čas prezence U Jedličkova ústavu 2 Praha 4 - Registrace byla již spuštěna a je možné se přihlašovat na stránkách www.behprojedlicku.cz.
Místo a čas startu Vyšehradské sady - Staré purkrabství.- 15.00
Startovné 500 Kč tým v rámci dopoledních školních běhů 200 Kč dítě do 15 let v předprodeji a 300 Kč na místě 500 Kč dospělý v předprodeji a 650 Kč na místě. Závod s kočárky: 200 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě.
Předpokládaný počet účastníků hlavního závodu 300
Doprovodné závody a program Závod nabízí několik závodních tras od lehčích pro děti a mládež v dopoledním čase (registrace zde: https://www.stopnito.cz/detail-zavodu/845 ) až pro trasy pro dospěláky v délkách 2600 a 5400 metrů (registrace zde: https://www.stopnito.cz/detail-zavodu/847 ). Jednotlivé trasy budou obsahovat symbolické překážkové zóny, které budou reprezentovat bariéry, se kterými se denně potkávají děti a mládež s tělesným postižením. Novinkou letošního ročníku je i speciální kategorie pro maminky či tatínky s kočárky na 1000 metrů.
Oficiální webové stránky www.behprojedlicku.cz

V úterý 25. června se každý milovník či milovnice běhání může zúčastnit běhu pro Jedličku. Jedná se o benefiční běh v areálu národní kulturní památky Vyšehrad a trasa samotného běhu vede kolem dominant Vyšehradu – baziliky Petra a Pavla a rotundy sv. Martina. Hlavní běh odstartuje v 17 hodin.

Veškerý výtěžek získaný ze startovného bude věnován Nadaci Jedličkova ústavu, která dlouhodobě podporuje mladé lidi s postižením v jejich vzdělávání a integraci do společnosti.

Patronem Běhu pro Jedličku 2024 je herec Vladimír Polívka a zápasník Artur Omarov.

Reportáže

www.youtube.com/watch?v=t5npX_nSJqE&t=10s

Zajímavé vybavení

Zkušenosti čtenářů

Terova

Byla jsem vloni a byla skvělá atmosféra! Když probíháte špalírem tleskajících a povzbuzujících vozíčkářů a dětí z Jedličkova ústavu, je to neopakovatelný zážitek!

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: