Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Datum konání
11. 5. 2024
Lokalita
Středočeský
Místo konání
Brandýs nad Labem
Délka (km)
10.4 km
Povrch
Převážně asfaltový
Délka (popis) Dvě tratě 5,2 a 10,4 km. Převážná část trati má asfaltový povrch, poběží se ale i po kostkách, betonové dlažbě, výjimečně po zpevněné cestě.
Místo a čas prezence V Infocentru - Kočárovně v pátek před závodem (19. května 2023) od 9:00 do 17:00, v den konání závodu 20. května 2023 od 9:00 do 14:00, také v Kočárovně.
Místo a čas startu Zámecká zahrada (start i cíl), 15:00 - společný start pro obě tratě.
Odměny Věcné ceny. Oceněni budou první tři z kategorií MA a FA a první muž a žena ve věkových kategoriích pro obě trati a také nejlepší tým v obou tratích.
Oficiální webové stránky brandysko.cz/mestsky-beh/

Dne 13. května 2023 se některé komunikace historického dvojměstí na 90 minut uzavřou pro automobilovou dopravu a budou opět patřit běžcům všech věkových kategorií, rekreačním i těm s vysokými sportovními ambicemi. Výstřel z pistole odstartuje v 16:00 společně 1/4maraton (10,55 km) a běh na 5,55 km, ve kterém poměří síly jednotlivci, ale také týmy složené z libovolného počtu lidí, z nichž se do výsledků počítají první tři nejlepší časy.

Poznámky

I v tomto roce se uskuteční Městský běh Brandýsem a Boleslaví. Znamená to, že se některé silnice uzavřou pro automobilovou dopravu a budou patřit pouze běžcům, kteří se rozhodli vyzkoušet v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi svou fyzičku a výkonnost. Městský běh je otevřen všem věkovým kategoriím, běžcům rekreačním, i běžcům s vysokými sportovními ambicemi.
Všechny kategorie společně vyběhnou ze zámecké zahrady v 15:00 na trať dlouhou 5,2 km a 10,4 km (dva okruhy). Poběží jednotlivci, i týmy složené z libovolného počtu lidí. U týmu se do výsledků započítávají první tři nejlepší časy.

Propozice

Stáhnout propozici

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: