Unikátní týmový závod ve Stromovce. To je UniCredit Pražská štafeta

Unikátní týmový závod ve Stromovce. To je UniCredit Pražská štafeta

Závodní sezona série RunCzech pokračuje před letní pauzou UniCredit Pražskou štafetou ve Stromovce. Týmový závod na 4 x 5 kilometrů se běží už 25. a 26. června.

Registrovat se můžete na stránkách runczech.com.

Pražská štafeta je speciální závod. Účastní se ho čtyřčlenné týmy a víc než o výhru jde o to, užít si s partou přátel nebo kolegů aktivní den plný běhu a zábavy. To ale neznamená, že se samozřejmě nepoběží naplno.

Oba závodní dny ale odstartuje v 17:00 oblíbený dm bambini run, kde se děti od dvou do sedmi let rozdělí do nesoutěžních závodů na 100, 150 a 200 metrů. Všichni dostanou tričko a v cíli čokoládovou medaili.

V 18:00 poté odstartují samotné štafety přičemž limit na dokončení je 2,5 hodiny. Běží se z Výstaviště Holešovice pomyslný okruh Stromovkou zase zpátky na předávku, a na konci samozřejmě do cíle. Každý účastník dostane unikátní tričko závodu a medaili v cíli. Týmy navíc obdrží piknik boxy.

Přijďte si s přáteli užít pohodový závod v krásných kulisách, nebo zkrátka jen zafandit. Závodem navíc celá akce nekončí. Na pozávodní party do 22 hodin zahraje  DJ N’zym. 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: