Veletrh SPORT LIVE 2015 – soutěž o startovné na 360°CHALLENGE TOUR, KARI TRAA URBAN TRAINING A MAMINY RUN – UKONČENO

Veletrh SPORT LIVE 2015 – soutěž o startovné na 360°CHALLENGE TOUR, KARI TRAA URBAN TRAINING A MAMINY RUN – UKONČENO

Chceš zažít jedinečnou sportovní událost? Veletrh SPORT LIVE 2015 je to pravé. Kromě pestrých ukázek a výstav v oblasti sportu tě bude čekat aktivní sportovní program. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj startovné na 360°Challenge Tour, Kari Traa Urban Training či Maminy Run.

Veletrh SPORT LIVE 2015

Jedná se o již 10. jubilejní ročník sportovního veletrhu, jehož program bude patřit sportu ve všech jeho podobách. Na programu bude například nábor sportovních klubů a oddílů, výstava sportovního vybavení a zdravého životního stylu, fit zóna zaměřená na výživu a fitness, dynamická analýza běhu, výživové poradenství, představí se královna TWERKu Anet Antošová apod. Aktivní sportovci se budou moct zúčastnit překážkového závodu 360°Challenge, vyzkoušet Kari Traa Urban Training, či zdolat 5 km dlouhou trať v rámci seriálu Maminy Run. Toto všechno a mnoho dalšího na vás bude připraveno 5. záříHome Credit Areně a přilehlém areálu Sport Parku v Liberci.

Informace o programu veletrhu

O co se soutěží

O startovné na závod či trénink dle výběru

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázku do 2. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Kari Traa Urban Training
Veronika Chovancová
Soňa Paříková
Lucie Polcarová
360°Challenge
Lucie Růžičková
Lucie Fialová
Maminy Run
Zuzana Zámečníková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: