360°Challenge Tour, Urban training či Maminy run? Právě toto i mnoho dalšího nabídne veletrh SPORT LIVE 2015

360°Challenge Tour, Urban training či Maminy run? Právě toto i mnoho dalšího nabídne veletrh SPORT LIVE 2015

První zářijovou sobotu bude Home Credit Arena a přilehlý areál Sport Parku Liberec patřit sportu ve všech jeho podobách. Liberecká hala 5. září hostí jubilejní, 10. ročník sportovního veletrhu SPORT LIVE 2015.

SPORT LIVE 2015

Na ochozu haly se návštěvníkům opět představí na 40 sportovních klubů a oddílů nabírajících nové talenty a desítky vystavovatelů z řad sportovních center, prodejců sportovního vybavení a dalších, kteří se věnují oblasti sportu a zdravého životního stylu. Veletrh se stal součástí projektu Českého olympijského výboru ČESKO SPORTUJE, jež má za cíl podpořit sportovní aktivity především u dětí a mládeže.

Na centrální ploše multifunkční haly budou k vidění ukázky dvou desítek sportů v podání mladých nadějí libereckých klubů. Po loňské úspěšné premiéře pořadatelé letos rozšiřují FIT ZÓNU zaměřenou na výživu a fitness. Se svým miniworkshopem se zde představí i královna TWERKu a tvář letošního ročníku veletrhu Anet Antošová. Pro zájemce bude připravena například dynamická analýza běhu zdarma či výživové poradenství.

Aktivní sportovci se mohou přihlásit na některou z doprovodných akcí – 360°Challenge TOUR, Kari Traa Urban training či Maminy Run.

360° Challenge Tour

Jedná se o běžecký překážkový závod pro děti i dospělé. Na dospělé čeká 6 km dlouhá trať, která je rozdělená celkem do 3 kol, kde se vždy zdolávají 4 stanoviště po dvou cvicích. Závodníci se mohou těšit na dřepy s výskokem, upgradované angličáky, oblíbené humusáky, ale i mnohem víc! Cílem 360 Challenge TOUR je vést všechny ke zdravému životnímu stylu a překonávání sebe. Závod vychází konceptem z Riegrových sadů v Praze, který se uskutečnil letos v dubnu, ale není jeho věrnou kopií. Různá města ­ různé možnosti. Více informací zde.

Kari Traa Urban training

Jde o kombinaci tělesného cvičení s kardio, sílou a interevalovým tréninkem. Tréninky jsou určeny výhradně ženám, které se rádi hýbou a dělají něco pro své tělo.Co přesně tě čeká?

  • 120 min intenzivního cvičení pod dohledem zkušených lektorů,
  • efektivní Trénink, který je rozdělen až do 5 skupin, které se postupně střídají na jednotlivých posilovacích stanovištích – mezi stanovištěm se přebíhá!
Kari Traa Urban training jsme vyzkoušeli i my podívejte se na reportáž z pražského Kari Traa Urban Trainingu.

Nezapomeň tedy sportovní oblečení (skvělé funkční tričko od Kari Traa obdržíš při prezentaci), sportovní obuv, pití, dobrou náladu a chuť si zasportovat. Trénink je navržen tak, aby jej zvládl každý! Více informací zde.

Maminy Run

Ráda se hýbeš a zároveň chceš být dobrým vzorem svým dětem? Přesně o tom je nikdy nekončící štafetový běh maminek celou Českou Republikou, tentokrát se zastávkou v Liberci. Jedná se o  neobvyklou běžeckou událost, která naplňuje radostí a motivuje k celoročnímu pohybu! Přidej se i ty a zdolej s ostatními maminkami 5 km dlouhou trať. Více informací zde.

Veletrh navíc obohatí Mistrovství ČR psích závodů agility a celostátní finále volejbalových nadějí Minivolejbal v barvách.

Nejen volejbaloví fanoušci se mohou těšit na autogramiádu úřadujících mistrů ve volejbale, týmu VK Dukla Liberec. Hráči domácího klubu rozdají své podpisy a pozvou návštěvníky na podzimní utkání prestižní Ligy mistrů, která hostí Home Credit Arena.

Vstup pro diváky je na veletrh zdarma. Každoročně navštíví veletrh na 5.000 zájemců o sport a zdravý životní styl.

Kompletní informace i novinky naleznete na webu www.sportparkliberec.cz/sportlive a facebookové stránce Home Credit Areny.

PROGRAM AKCE:

9.00 hod. otevření veletrhu
9.30 hod. zahájení doprovodného programu na ploše
10.00 hod. start závodu 360° Challange Kids
10.30 hod. zahájení Urban Trainingu
11.00 hod. start závodu Maminy Run
13.00 hod. vyhlášení 360 Challange Kids
14.00 hod. 360° Challange run – hlavní závod
17.00 hod. konec veletrhu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: