40 závodů kolem Evropy – nová infografika o půlmaratonech a maratonech

40 závodů kolem Evropy – nová infografika o půlmaratonech a maratonech

Patříte mezi fandy půlmaratonů a maratonů a hledáte nové výzvy a nové destinace? Nová infografika 40 závodů kolem Evropy vám s hledáním pomůže!

Hledáte nové výzvy? Podívejte se na seznam 40 půlmaratonů a maratonů po celé Evropě

Popularita běhání neustále roste a mnozí lidé se snaží neustále posouvat hranice svých možností například účastí na půlmaratonu nebo maratonu. Pokud i Vy máte zdolání některého z těchto závodů na seznamu předsevzetí, máte štěstí. Evropa je totiž fantastickým kontinentem přímo stvořeným pro běhání! Od malebných vesniček na Krétě a závodů v některých z nejkrásnějších hlavních měst až po běhy severskou divočinou, každý si zde může najít závod přesně podle svého gusta. Online srovnávací portál ShopAlike proto pro Vás připravil seznam 40 zajímavých evropských maratonů a půlmaratonů.

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Registrace – je třeba vědět, jak na to

Registrace na běžecký závod častokrát není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Pro účast na skutečně největších závodech se musíte zapojit do loterie. Pouze vylosovaní běžci dostanou místo na startovní čáře. Mnohé závody také zvyšují cenu registrace s ubývajícím časem a stoupajícím počtem účastníků. Pokud tedy toužíte po účasti na některém z hlavních závodů, měli byste registraci řešit alespoň rok dopředu. Pro snadnější srovnání najdete nejvyšší registrační ceny jednotlivých běhů v infografice.

Jaká data najdete v infografice?

Všechny údaje v pocházejí z oficiálních stránek závodů a ze zdrojů jmenovaných v infografice. Všechny ceny byly převedeny z původní měny a mohou se lišit na základě aktuálního konverzního kurzu. Některé závody se nekonají ve stejný den každý rok, a proto v infografice najdete údaj o tom, ve kterém měsíci se bude konat nejbližší běh. Pokud tento termín ještě není znám, najdete zde údaje z minulých let.

Více informací a zajímavostí najdete na stránce projektu 40 závodů kolem Evropy

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: