„Až na vrchol“ je oblečení s příběhem firmy BEST:TIME

„Až na vrchol“ je oblečení s příběhem firmy BEST:TIME

Pokud nechcete oblečení, které uvidíte na každém druhém běžci, musíte opustit velké řetězce a poohlédnout se po menších značkách. BEST:TIME je mezi nimi výjimečná. Je tvořená od začátku do konce v České republice a na každém kousku je vidět, že se nad ním přemýšlelo.

Nová kolekce s názvem „Až na vrchol“ je inspirována Českou republikou a vyniká neotřelým designem. Na všem je zároveň patrné, že výrobky navrhovali sportovci, tedy ti, pro které je určená. Design určitě nepřeváží nad funkčností. Zároveň se nemusíte bát, že na závodě potkáte někoho se stejným tričkem či mikinou. Jedná se totiž o malovýrobu a nikoliv masovou produkci.

Popis designu je stejně neotřelý jako samotná kolekce. Vyrábí se ve třech různých barvách s poetickými názvy: „vrcholy zahalené do červánků“, „tajemné vrcholky v odstínech modré a petrolejové“ a elegantní černobílý design, který „připomíná hory v mlze“.  Každý kousek může být doplněn jiným kouskem sladěným do stejného designu. Je to další plus této značky. Nemusíte tak dlouze přemýšlet nad vyladěním celého outfitu. Místo toho si můžete dát o kilometr víc.

Že se tvůrci u navrhování modelů vyřádili, je znát na každém detailu. U každých legín je dostatečně velká kapsa na telefon a ostatní nezbytnosti opatřená zipem. Vysoký pas u dámských legín s kapsou vzadu je drží tam, kde mají být. Pánské jsou vybavené šňůrkou a kapsu mají na rozdíl od dámských po straně. Mikiny mají dvě velké vychytávky: prodloužený rukáv s prostřihem na palec a hlavně průstřih na sporttester, abyste si nemuseli vyhrnovat rukáv při každé kontrole tempa. Maličkost, kterou oceníte při každém tréninku. Bezpečnostní prvky pro běh ve snížené viditelnosti jsou samozřejmostí.

Z Itálie dovážejí ty nejkvalitnější materiály pro letní i zimní kolekci zvlášť, aby splňovaly nároky na každé období i sport. Oblečení je určené nejen pro běžce. Využijí ho běžkaři, bruslaři i cyklisté. Zkrátka je to to, co si máte zabalit na aktivní dovolenou.

Firma si také stanovila sympatickou podmínku: vše je navrhované a šité v Čechách. „Díky tomu víme rychle, co je možné vyrobit a co ne. A zároveň tím umožníme individuální úpravy výrobku. Můžeme proto legíny prodloužit či zkrátit podle požadavku, přidat logo, monogram a podobně,“ stojí na webu značky.

Dámská sportovní mikina

Může být ušitá buď v modré variantě „Vrcholy tajemné“ nebo modro růžové „Vrcholy červánkové„. Obě varianty nabízejí výborné vychytávky. Zásadní je podle nás průstřih na hodinky. Mnoho jiných značek toto nenabízí a je to významné vylepšení nejen pro váš tempový trénink. V chladném období totiž pro každé zkontrolování tempa nemusíte již vyhrnovat rukáv. Plně tak využijete další vychytávku, otvor na palec pro natažení rukávu až k prstům.

Mikina je vyrobena z italského materiálu Calore, který zaručuje výbornou elasticitu a má skvělé tepelné vlastnosti. Nejen běžkyně ocení prodloužený zadní díl. Třešničkou na dortu je možnost výběru varianty s dlouhým nebo polodlouhým zipem.

Dámské sportovní legíny

Zde u dámské i pánské varianty je téměř zbytečné uvádět název. Vrcholky hor jsou opravdu zcela patrné na první pohled. Perfektní držení zařídí zvýšený pas, který zároveň zajistí, že vaše eventuelní prohřešky proti životosprávě v podobě ne zcela plochého bříška zůstanou skryty. Kapsička na zadní straně má dostatečnou velikost i na telefon. Ještě bychom zdůraznili ploché švy, díky kterým nedochází k otlakům. Reflexní logo na zadní straně jenom dokladuje, že tato firma myslí opravdu na vše.

Dámská sportovní sukně

Na těle ji téměř neucítíte, přesto má všechno, co můžete od sportovní sukně požadovat. Pod mírným nařasením se skrývají legíny dokonce se dvěmi kapsami, jedna z nich je dostatečně velká na běžný mobil a druhá zcela postačuje na všechny holčičí drobnosti, které při běhu potřebujete. Samozřejmostí je vysoký pas, který sukni drží tam, kde má. Reflexní nápis BEST:TIME oceníte, pokud se váš trénink protáhne do tmy.

Pánské sportovní triko

Opět v několika barevných variantách. Využijete ho nejenom při běhu, ale i jakékoliv jiné sportovní aktivitě. Materiál je příjemně chladivý, což v parném počasí určitě oceníte. Stejně jako u všech jiných výrobků firmy BEST:TIME lze krom klasického vybrání velikosti využít možnosti zkrácení či prodloužení. Stejně tak si u veškerého oblečení můžete nechat vyšít vlastní logo. Získáte tak vlastně zcela individualizovaný produkt na zakázku.

Pánské běžecké legíny

Platí pro ně většina toho, co pro dámskou variantu. Velikou výhodu zde vidíme v posunutí kapsy na pravý bok. Při eventuelním pádu v náročném terénu je zde telefon více chráněný než na zadní straně. Kapsa je ve stejném designu, takže vizuálně nijak neruší celkový výborný dojem. Horní okraj je zakončen gumou s tkaničkou pro perfektní usazení. Reflexní logo je stejně jako u dámské varianty na dolní části nohavice.

Kolekce „Vrcholy“ je opravdu komplexní. Nabízí vše, nač si vzpomenete. Od nákrčníků, čepic, čelenek a zateplené varianty legín až po letní varianty – pro dámy tílka, šortky i cyklistické kraťasy, pro pány trička i běžecké šortky.

Závěr: pokud chcete být „jiní“ nejen při sportu, ale i při výletech do přírody, můžete bez obav zvolit značku BEST:TIME. Její design je originální a BEST:TIME zároveň trvá na perfektním zpracování a dokonalé funkčnosti.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: