Běhat a redukovat hmotnost: co pro to udělat?

Běhat a redukovat hmotnost: co pro to udělat?

Každý z nás má jiné důvody, proč běhá. Někdo si běháním čistí hlavu po práci či jiné psychicky náročné činnosti, jiný rád objevuje nová místa a užívá si přírodu, někdo si zase užívá závodní atmosféru a baví ho překonávat své cíle a srovnávat se se soupeři, a je mezi námi i spousta běžců, kteří běhají nebo začali běhat proto, aby zhubli.

Asi všichni víme, že pro hubnutí je zásadní kalorický deficit, tedy snížení příjmu a zvýšení výdeje energie,
přičemž tyto změny nesmí být příliš razantní. Základem je zařadit do každodenního života pohyb, ať již formou procházky do práce, jízdy na kole, lehčího cvičení nebo třeba právě běhu, a k tomu zároveň omezit vysoce kalorická jídla, především ta průmyslově zpracovaná. Naopak bychom do jídelníčku měli zařadit základní potraviny bohaté na živiny, přidat ovoce a zeleninu a další potraviny s vysokým obsahem vlákniny.

Proč právě vláknina?

Vláknina obsažená v celozrnných obilovinách, ovoci, zelenině či luštěninách je při hubnutí velmi důležitá. Sama o sobě má nízkou kalorickou hodnotu a absorbuje velké množství vody, čímž přispívá k pocitu sytosti. Navíc vyživuje střevní mikrobiom, funguje tedy jako prebiotikum, látka vytvářející v tlustém střevě prostředí vhodné pro zdraví prospěšné bakterie. A právě vláknina je hlavní složkou nového doplňku stravy
Slim 3v1 by ANNA BRANDEJS, kde je obsažena ve formě extraktu ze semen rostliny pískavice, který je standardizovaný na 85 % rozpustné vlákniny galactomannan. Tato vláknina je vhodná při redukční dietě.
Doplněk stravy dále obsahuje extrakt z mořské řasy (Ascophyllum nodosum), který pomáhá kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu tuků a přispívá k normální funkci střevního traktu. Extrakty z bezu černého a rybízu černého pak napomáhají vyloučit z organismu přebytečnou vodu. Oba dva obsahují
antioxidanty, které chrání naše buňky před volnými radikály, i další prospěšné látky, jako je rutin ovlivňující
pružnost krevních cév. Kromě kontroly tělesné hmotnosti působí příznivě i při zvládání stresu a zvýšené námahy. Doplněk stravy pro krásnou postavu Slim 3v1 by ANNA BRANDEJS obsahuje celkem kombinaci 8 látek, které společně zvyšují pocit sytosti, napomáhají odstraňovat přebytečnou vodu z organismu a zvyšují metabolismus.
Aby produkt opravdu fungoval, jsou účinné látky obsaženy ve vysokých koncentracích. A protože takový unikát se nevejde jen do 1 tobolky, představuje denní množství obsahující optimální příjem všech látek 8 tobolek, s rozdělením do 3 dávek.
Jedna krabička přípravku s 240 tobolkami vystačí na měsíc, ale už po pár týdnech byste měli pocítit změny, jak dokládá řada recenzí od spokojených zákazníků.

Vláknina je při hubnutí velmi důležitá.

Pestrá strava na prvním místě – i při hubnutí

Jídelníček musí být vždy pestrý i vyvážený, což platí i v případě, že se snažíte nějaké to kilo zhubnout. Součástí zdravé stravy musí být vždy optimální poměr makroživin (bílkoviny, sacharidy, tuky), dostatek vlákniny a všechny mikronutrienty, jako jsou vitamíny a minerály.
I proto je doplněk stravy Slim 3v1 by ANNA BRANDEJS obohacen o vitamíny C, E, zinek, vápník a hořčík. Je důležité ale pamatovat na to, že doplňky stravy by měly zůstat vždy jen doplňky, v žádném případě by neměly tvořit základ našeho energetického příjmu a nahrazovat pestrou skladbu potravin, bez ohledu na to, zda chceme hubnout, udržujeme svou optimální váhu nebo se snažíme nějaké to kilo přibrat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: