Běžecká speciálka Best4Run: s úctou a velkým nadšením pro věc

Běžecká speciálka Best4Run: s úctou a velkým nadšením pro věc

Běžecké kamenné speciálky jsou kromě záruky kvalitního vybavení, servisu a poradenství i místem setkávání běžeckých nadšenců, společných výběhů a zrodu mnoha běžeckých příběhů. Pojďme se podívat do jedné z nejlepších – přerovské prodejny a eshopu Best4Run.

Už je to 7 let, kdy se začala psát historie přerovské speciálky Best4Run. „Když jsem běžeckou speciálku zakládal, věděl jsem toho spoustu o běhání a triatlonu, ale málo o tom, jak prodávat, nedejbože na internetu. Rozhodl jsem se ale, že se budu snažit dělat to tak, jak bych chtěl, aby se lidé chovali ke všem nakupujícím. V klidu, s úctou, s velkým nadšením pro věc a čestně,“ říká zakladatel Zdeněk Dohnal.

Skvělá parta

V tomto duchu pokračuje již sedmým rokem. „Na té dlouhé cestě jsme, pravda, párkrát zakopli, ale vždycky jsme se snažili chyby napravit a poučit se z nich. Šlo to jenom díky tomu, že máme skvělé dodavatele a parťáky, se kterými jsme se za ta léta skamarádili,“ přiznává dnes Dohnal. Dnes kolem přerovské prodejny existuje skvělá parta lidí, kteří společně vyráží na výběhy, z obchodních partnerů a zákazníků se stali postupně přátelé a společně tvoří silnou běžeckou komunitu. Sdílení zážitků ze závodů, předávání zkušeností, to vše je v Best4Runu na denním pořádku.

Stovky běžeckých modelů

Samotná prodejna se nachází v ulici Tovární 2993/4 v Přerově (za HM Albert) a díky své velikosti 220 m2 se jedná o největší speciálku na Moravě. Najdete tu běžecký chodník a spoustu místa na zkoušení. Zároveň zde můžete se podrobit diagnostice došlapu – a to jak staticky, tak dynamicky. Všechny modely, které jsou označené skladem na online verzi speciálky www.best4run.cz, najdete přímo v prodejně. Můžete vybírat ze stovek běžeckých bot od značek jako jsou Hoka, Inov-8, Mizuno, Saucony, Asics, Altra nebo Craft. V sortimentu také nechybí batohy a vesty, čelovky nebo energetické nápoje.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: