Běžecký kros Skalka, první zastávka H-Triatlon Tour 2017, se blíží

Běžecký kros Skalka, první zastávka H-Triatlon Tour 2017, se blíží

Již 22. dubna proběhne 7. ročník amatérského běžeckého závodu v přírodní rezervaci Skalka na Praze 5. Závodit mohou všechny věkové kategorie. Závod je určen pro děti i dospělé různých výkonnostních úrovní.

Závod je ideální příležitostí, jak aktivně strávit jarní víkend

Spolek H-Triatlon připravil pro zájemce z řad dětí, dospělých, hobby i profesionálních sportovců další ročník jarního běžeckého krosu. Ten se uskuteční v sobotu 22. dubna v krásném prostředí přírodní rezervace Skalka. Závod je součástí bodované série H-Triatlon Tour 2017.

Prohlédněte si další fotografie k článku…

Jedná se o běžecký krosový závod, který se koná v přírodní rezervaci Skalka v Praze. Závod je součástí seriálu H-Triatlon Tour. Více informací o Běžeckém krosu Skalka najdete v termínovce.

Zakoupením startovného přispějí závodníci také na charitativní projekt Srdcerváči

Zakoupením startovného přispějí závodníci také na charitativní projekt Srdcerváči, což je kampaň Nadačního fondu na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. V loňském roce se tímto způsobem podařilo vybrat částku téměř 30 000 Kč.

Připraven je i doprovodný program a profesionální sportovní servis

Samozřejmostí pro komfort běžců je kvalitní, vybavené zázemí a občerstvení v průběhu i na konci závodu. Každý také získá energetický balíček, medaili, elektronický certifikát a slosovatelné startovní číslo. K dispozici v den závodu bude profesionální sportovní servis včetně zdravotnické služby.

Připraven je i doprovodný program. Na místě si bude možné prohlédnout hasičskou techniku, u stánku Městské policie hl. m. Prahy děti získají první řidičský průkaz. Pro děti je připraveno i jedno velké překvapení.

Účastníci si mohou při registraci či startu pořídit také tričko „Tělo musíme překvapit“. „Výtěžek z prodeje našich triček také poputuje na Srdcerváče,“ dodává Marcel Voneš, ředitel H-Triatlon Tour. Nad závodem převzal záštitu náměstek primátorky hlavního města Prahy Petr Dolínek a předseda České unie sportu Miroslav Jansta.

Program závodu:

8:00 otevření startovní kanceláře (start prezentace)
9:45 start závodu dětí: ročníky 2014 a mladší – 300 m
10:00 start závodu dětí: ročníky 2011-2013 – 300 m
10:40 start závodu dětí: ročníky 2006-2010 – 1 km
11:00 start závodu dětí: ročníky 2002-2005 – 2 km
12:15 start HOBBY 3 km
13:00 start SPORT 6km

Více informací, podrobnosti o výši startovného a on-line registrace na www.htriatlon.cz nebo na Facebooku

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: