BoBoBěh – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

BoBoBěh – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Chcete se proběhnout Jizerkami a zažít jejich podzimní krásu? Co takhle se zúčastnit BoBoBěhu? Odpovězte na jednoduchou otázku, třeba vyhrajete startovné!

BoBoBěh

Jedná se o 3. ročník krásného a náročného horského běhu podzimními Jizerkami, který se koná 8. listopadu. Trať o délce 30 km prověří opravdu každého. A to zejména ve druhé polovině, kdy na závodníky čeká výběh divokým údolím Bílého Štolpichu na Bílou kuchyni a dále až na Olivetskou horu. Odměna v cíli čeká ale také na každého – podobně jako u lyžařského BoBoloppetu věcnou cenu v hodnotě nad 100 Kč obdrží všichni závodníci. Pro první tři muže a ženy jsou pak připraveny atraktivní ceny od sponzorů. Přihlášení je možné on-line do středy 4. 11. zde nebo přímo na místě.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 4. listopadu.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Michal Roštejnský
Vojtěch Galáč
Michaela Svobodová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: