BoBoBěh v novém rekordu Petra Lajtkepa

BoBoBěh v novém rekordu Petra Lajtkepa

Silvini Madshus team z jizerskohorského Bedřichova uspořádal v neděli 8.11.2015 za krásného počasí již třetí ročník BoBoBěhu – 30km dlouhého horského běhu po Jizerkách s převýšením 853 m.

Závodu se zůčastnilo rekordních 40 mužů a 15 žen, dohromady tedy celkem 55 závodníků. Mezi muži byl nejrychlejší Petr Lajtkep z AC Slovan Liberec, který zvládl závod v novém rekordu trati 2:07,45 před Petrem Urbánkem (Pomalí kluci)  a loni také třetím Matějem Jakoubkem z pořádajícího Silvini Madshus teamu. V ženách zvítězila rovnež v rekordu trati Tereza Zuzánková z Eleven Run Teamu s časem 2:22,21 před Ivou Novotnou (Pomalí kluci) a třetí Radkou Zelenkovou ze Silvini Madshus teamu.

Zároveň se tímto závodem uzavřel letošní seriál BoBotriple, kde se započítávaly kromě běhu také výsledky z BoBoloppetu – 90km na běžkách a Silvini Skiroll cup Ještěd – výjezdu na kolečkových lyžích „do nebe“. Bojovalo se do posledních metrů, ale nakonec soutěž o Krále Jizerských hor ovládl již vítěz BoBoloppetu Petr Marhoun z MFF UK Praha a Radka Zelenková ze Silvini Madshus teamu.

Již od úterý 10.11.2015 je možno se za výhodných podmínek hlásit zde na všechny výše uvedené závody v roce 2016.

Výsledky

Muži

1. Petr Lajtkep

2. Petr Urbánek

3. Matěj Jakoubek

Ženy

1. Tereza Zuzánková

2. Iva Novotná

3. Radka Zelenková

Celkové výsledky zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: