Boskovické běhy – SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH – UKONČENO

Boskovické běhy – SOUTĚŽTE O 5 STARTOVNÝCH – UKONČENO

Spolek „Sportuj s námi“ pořádá v neděli 1. května 2016 na Masarykově náměstí v Boskovicích sportovně-společenskou akci pro celé rodiny – Boskovické běhy. Máš v plánu se zúčastnit? Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj startovné!

Boskovické běhy

Pro běžce jsou připraveny tyto tratě: Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km, Zámecký běh na 2,5 km, Lidový běh na 800 m a Dětské běhy. Na letošní rok jsou připraveny dvě novinky. V rámci hlavního běhu je možné se přihlásit do Štafetového běhu v libovolné dvojici. Druhou letošní novinkou je vyhodnocení nejlepšího týmu složeného pouze z žen v rámci Týmového běhu. Již tradičně je v rámci Boskovických běhů připraven kvalitní doprovodný program na hlavním pódiu.

Od roku 2014 se na tratě Boskovických běhů vydávají i turisté v rámci projektu Turisté jdou s námi. Pro letošní rok jsou pro turisty připraveny tratě Boskovických běhů: Zámecký pochod (2 km), Oborský okruh (4 km), Hradní okruh (6 km) a Doubravský okruh (7 km). Novinkou jsou tratě „Za uzdravením k Otylce“ (8 km) a „Výstup na nejnižší rozhlednu na světě“ (4 km). K dispozici bude nová unikátní turistická Absolventská vizitka, kterou lze získat jen v jediný den na jediném místě.

Podrobné informace k Boskovickým běhům lze získat na stránkách závodu, FB profilu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

5 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 22. dubna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Tomáš Zahálka
Tereza Procházková
Martina Gazárková
Helena Svobodová
Vlastimil Rašovský

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: