Christmas Night Run Hradec Králové – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Christmas Night Run Hradec Králové – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Další noční závod z oblíbené série běhů Night Run je tady, tentokrát s přídechem vánoční atmosféry. Připravte si čelovku a přijďte si užít atmosféru běhu nočním městem. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné na Christmas Night Run Hradec Králové.

Christmas Night Run Hradec Králové

Další skvělý závod nočním městem přivítá své nadšence 12. prosince 2015. Na programu je závod dlouhý 5 km, který povede jak centrem města tak podél Labe. Součástí je i rodinný týmový běh pro dospělého a jedno dítě, a také vložený závod zaměstnanců Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Pokud vás v předvánočním období svrbí nohy a chcete se pořádně proběhnout, nasaďte si červenou čepici „Santa“, přichystejte si čelovku a pojďte rozsvítit noční Hradec Králové.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 7. prosince.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Eva Berná
Zuzana Strejčková
Josef Lášek

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: