Country Run Ševětín – malý závod s velkým srdcem

Country Run Ševětín – malý závod s velkým srdcem

Třetí ročník přírodního překážkového běhu Country Run, typický menším počtem lidí a přátelskou atmosférou, se bude konat nedaleko Českých Budějovic v Ševětíně. A to již 12. října!

Na své si tu přijde úplně každý – od nejmenších po dospělé

Akce není jen o běhu, dopoledne je připraven program pro děti od 4 do 6 let, kdy děti s doprovodem rodičů splňují různé úkoly a trasa je vytvořena jako pohádkový les. Po splnění všech úkolů dostane každý účastník odměnu.

Děti od 6 do 11 let mají možnost si zazávodit zkrácenou verzi hlavního běhu. Po 2-3 km trase čeká na každého malého účastníka medaile s taškou plnou odměn.

Hlavní závod nabídne běh skrz lez se všemi jeho nástrahy

V jednu hodinu odpoledne začíná hlavní závod Country Run. Závod, který prověří zkušenosti každého běžce! Desetikilometrový běh skrz les a jeho nástrahy, kde závodník musí překonat roští, husté borůvčí, lesní potoky i prudké výběhy do kopců. Závod nemá časové omezení, proto je vhodný i pro začínající běžce. Každý účastník navíc dostane tašku odměn.

Nebude chybět sportovní doprovodný program

Kdo by si snad myslel, že by se mezi dětským programem a hlavním závodem nudil, je na omylu! Mezi závody je připraven sportovní doprovodný program. Můžete si tu zahrát hry od badmintonu po ping-
pong. Odpočinout si můžete u pivča nebo něco zakousnout.

Víme, že peníze jsou potřebné hlavně tam, kde nejsou. Proto část výtěžku z akce bude věnována charitativním účelům.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: