Běžecké boty

Výběr bot

Kunos

Ahojte. Chtěl bych se vrátit přibližně po 3 letech k pravidelnému běhání. Ovšem cesta bude trochu těžší. Abych se trošku představil..mám 30 let, 177cm výšku a 94kg. Před kovidem jsem pravidelně hrával rekreačně fotbal a hokej (cca 2x do týdne). Rok zpátky se nám narodila dvojčátka a popravdě toho času ze začátku nebylo moc k pohybu. Potřeboval bych trochu poradit s vhodnou obuví na běh( 75% nezpevněné povrchy 25% asfalt). 3 roky zpátky jsem běhával v botech Nike wildhorse které mi krásně sedly. Než se k 5omu běhu postupně dostanu po té přestávce potřeboval bych poradit co pořídit za obuv. Představoval bych si něco přes 2000kč. Víc už bych dávat nechtěl. Vybrané mám tyto dvoje boty: nike air zoom terra kiger 6 a salomon sense ride 3.
Mohl bych vás poprosit o radu případně vaše názory jestli jste s botama spokojeni pokud je vlastníte? Případně nějaké jiné alternativy v podobné cenové kategorii. Děkuji všem za vaše názory a hlavně pomoc.
Kunos 😊

Zkušenosti čtenářů

Radim

Ahoj, s výběrem bot to přece nejde takhle řešit, každému sedí něco jiného, pt. každý z nás má originální chodidla a originální styl pohybu (i míru zkrácení a oslabení posturálních a fazickych svalů). Zkus zajít do běžecké speciálky – tam tě otestují a doporučí ti boty na míru. No a pokud ti budou sedět – např.měl bys v nich být schopný roztáhnout prsty a mít tam dost místa atp. tak si je kup, když budou moc drahé, zkus prohledat stejný model na netu..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: