Došlapujte efektivně s novým modelem Mizuno Synchro MX

Došlapujte efektivně s novým modelem Mizuno Synchro MX

V roce 2016 oslaví sportovní značka Mizuno 110. výročí, a tak hned na začátek nové běžecké a tréninkové sezóny představuje Mizuno nový model boty Synchro MX určené pro zvýšení vaší výkonnosti.

Představujeme MIZUNO SYNCHRO MX – Běžte dál, trénujte lépe, buďte fit!

Běžecká tréninková obuv Mizuno je určena pro ty, kteří ví, že sport hraje roli v jejich každodenním životě, ale také dávají pozor, aby se jim běželo hezky a komfortně. Nová bota Mizuno Synchro MX kombinuje čistý minimalistický design s jednoduchou linkou, která se hodí doma, venku i v posilovně. Ať už uvnitř nebo venku, je důležité cvičit a pečovat o své tělo.

Prohlédněte si další fotky k článku…

Nový koncept podešve je dokonalým spojením tlumení a citlivosti

Nová konstrukce podešve zajišťuje zvýšenou stabilitu a komfort. Ta je složena ze dvou vrstev,
přičemž pojící vrstva je super měkká a citlivá. Každá stélka je vytvarována strategicky v 3D konstrukci a podporuje co nejvíce optimalizovaný harmonický běh. Synchronní technologie je dokonalým spojením tlumení a citlivosti, abyste se cítili pohodlně po celou dobu svého běhu.

Horní část mezipodešve zaručuje stabilitu a spodní tlumení

Obě strany mezipodešve jsou silně zesílené a vyztužené, aby nabídly co největší stabilitu nohy. Tlak od země působí nejsilněji na střed chodidla. Na boční straně paty má tím pádem větší tendenci se smýkat. U4icX je nejvíce používán v těchto oblastech, kde je třeba rozšířené tlumení během vlastního běhu.

Povrch mezipodešve je přirozeně vyhlazený od paty až ke špičce, aby mohl poskytnout co nejvíce energie k navádění směru běhu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: