Forest Race – přijď si užít poslední listopadový víkend v královehradeckých městských lesích po svém!

Forest Race – přijď si užít poslední listopadový víkend v královehradeckých městských lesích po svém!

Běháš? Bajkuješ? Koloběžkuješ? Nebo rád s partnerem koloběžíš? Vyraž tedy 28. listopadu do královehradeckých městských lesů a zvol trasu podle svých schopností.

Na výběr bude z mnoha kategorií i tras.

Jedná se o první ročník závodu s názvem FOREST RACE, který se koná 28. listopadu 2015 se startem v 10:30.  Na programu bude běh, kolo, koloběh, koloběžky, dogrunning, Scooterjöring, Bikejöring.

Závod je určen pro širokou veřejnost, všem výkonnostním kategoriím. Trasy závodu o délce 42,2 km, 21,1 km, 10,55 km nebo 5,25 km jsou vedeny prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, krátké úseky po asfaltu. Pokud máte rádi týmové závody, můžete vyzkoušet rodinné a firemní štafety na půlmaraton 4 x 5,25 km či maraton 4 x 10,55 km.

Start a cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Zde také proběhne KEJTA PÁRTY. Pro všechny registrované závodníky porce grilované kýty v rámci startovného.

Všichni příchozí budou mít možnost bezplatného zapůjčení koloběžky od českého výrobce koloběžek KOSTKA. S koloběžkou se můžete seznámit v centru závodu, projet si část, či celou závodní trasu! Registrovat se můžete zde

Program akce

07:30-10:00 Prezence, registrace závodníků

10:30 Start závodu. Kategorie startují v tříminutových časových intervalech-Bike, Koloběžka +Koloběh, Dogrunning, Run.

15:00 Vyhlášení vítězů

15:00 Vyhlášení vítězů

Propozice závodu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: