Inov-8 Gladiator Race Holice – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Inov-8 Gladiator Race Holice – SOUTĚŽTE O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Oblíbili jste si překážkové závody? Chcete si vyzkoušet inovativní přírodní trasu s největším množstvím bahna v Evropě? V tom případě si nenechte ujít Gladiator Race v Holicích. Odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše.

Gladiator Race Holice

Jedná se o 8 km dlouhý závod s více jak 25-ti překážkami, který zahrnuje nejnáročnější trasu v ČR kombinující motokrosovou trať s náročným přírodním terénem plným bahna. Součástí je i noční závod, který proběhne 17. června a zahrnuje noční časovku na 3 km s 10-ti překážkami. Tratě staví reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race. Závodit můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic a týmů. Na programu jsou i dětské závody o vzdálenostech 700 -1000 metrů se 7-mi překážkami upravenými pro děti.

Neváhejte a přijďte si poměřit své síly 17. – 19. června na Gladiator Race Holice. Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 10. června.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Jiří Špaček
Luboš Machek
Lucie Růžičková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: