INOV-8 Krosový pohár na Sázavě startuje již 2. srpna, čeká tě opravdový trail

INOV-8 Krosový pohár na Sázavě startuje již 2. srpna, čeká tě opravdový trail

V neděli se nedělá. S tím souhlasíme.  Ale to ještě neznamená, že se nemůžete pěkně zapotit. V neděli 2. srpna odstartuje seriál běžeckých závodů INOV-8 Krosový pohár závodem na Sázavě. Proč by neměl uniknout vaší pozornosti?

Trasa
Protože trasy krosového poháru jsou opravdové traily. Střídají se úzké pěšinky, kde musíte dávat pozor na každý krok, a širší zpevněné úseky, kde můžete sledovat, jak jsou na tom soupeři. Kaňon Sázavy dotváří krásné scenérie, skalní útvary, Pikovická jehla, peřeje, rezervace plná mohutných buků pod vrcholem Medník, mechové lesní cestičky.
Vybrat si můžete ze 3 tras – nejdelší 15km trasa, krátká 10km a pro ty, co si zatím na tolik netroufají je i 5km hobby trasa.

INOV-8 Krosový pohár startuje již 2. srpna na Sázavě

Běžecký pohár
Není to jen jeden závod, je to první díl běžeckého poháru. Následují další 3 závody poháru, INOV-8 Brdský kros, INOV-8 Kros Bučiny a INOV-8 Kros Českým rájem. Všechny závody jsou do hodiny cesty z Prahy a v každé lokalitě je trasa úplně jiná, vedená tak, aby běžce ani na okamžik nenudila.

Dětské závody
I děti mají na závodech vlastní běžecký pohár pod patronátem značky KUBÍK, která pro ně zajistí občerstvení po výkonu. Na děti čekají tratě podle věku od 200m do 1 500m. Kdyby se snad někomu nechtělo běžet, může počkat na rodiče v dětském koutku, kde se o ně postará odborný dozor.

Výhody
Díky partnerům nabízíme běžcům řadu výhod. Na závod si můžete půjčit a otestovat boty značky INOV-8. Na každou trať budou k dispozici přesně ty modely, které se nejvíc hodí. Líp si botu opravdu vyzkoušet nemůžete.
Sportovní výživu zajišťuje výrobce iontových nápojů IoniLyte a to je nápoj, na který nedáme dopustit. Dokonale hydratuje, dodá všechny potřebné minerály, a přitom nepodráždí žaludek ani trávení tak, jak to běžné inoťáky umí. Přečtěte si podrobný popis, jak nápoje fungují a jak chutnají.
Každý běžec v cíli dostane medaili a sladkou odměnu. Vítězové se mohou navíc těšit na ceny od našich partnerů INOV-8, Rock Point, IoniLyte, KUBÍK, a dalších.

Hlásit se můžete až do pátku 31. července online zde, a nebo potom na místě. Těšíme se na viděnou na Sázavě!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: