Jaro je ideální čas na detoxikaci organismu

Jaro je ideální čas na detoxikaci organismu

Během jara se velká část lidí pouští do očisty svého těla. Je to přirozené, tělo se probouzí ze zimní přestávky, kdy mělo méně pohybu, méně denního světla a i tělní tekutiny jako krev a lymfa proudily většinu času pomaleji. To samozřejmě zpomaluje i odvádění toxických látek z těla. Tělo probouzející se po zimě je tudíž vhodné podpořit. To lze zcela přirozeně pohybem, který zrychluje očistné procesy.
Důležité však je se zaměřit i na stravu a případně využít doplňky podporující pročištění orgánů.

CO JE DETOXIKACE?

Detoxikace je velmi důležitý očistný proces, během něhož se organismus zbavuje škodlivých látek, které by mohly mít nepříznivý vliv na činnost vylučovacího a trávicího systému. Při očistném procesu je dobré se zaměřit na všechny složky – na naše tělo, mysl i prostředí. My se v tomto článku budeme soustředit především na detox těla, ale ani další dvě složky nesmí být opomenuty. Hlavními orgány, které zbavují naše tělo toxických látek, jsou střeva, játra, ledviny a také lymfatický systém. Při očistě je potřeba se zaměřit na všechny uvedené orgány a systémy a jejich očistu udělat současně, ideálně v rámci cca jednoho měsíce. V době detoxikace organismu je dobré úplně vynechat nezdravá, mastná a přepálená jídla, samozřejmě také alkohol a cigarety. Při čištění našeho těla často dochází i k psychické očistě, jelikož stav našich střev má přímý vliv na stav našeho ducha.

PROČ JE DETOXIKACE ORGANISMU DŮLEŽITÁ?

Na lidský organismus neustále útočí toxiny a další patogeny, proto je očista těla velmi potřebná. Lidský organismus si do jisté míry dokáže poradit sám. Ovšem důležité orgány zodpovědné za očistu těla, jako jsou játra, ledviny, tlusté a tenké střevo, stejně jako kůže a štítná žláza, se tímto neustálým vypětím vyčerpávají. Může se tudíž stát, že játra nebudou stíhat škodlivé látky tak rychle zpracovávat, a tělo si
je uloží do tukových zásob, což může dříve či později způsobit zbytečné potíže. Proč tedy orgánům tento očistný proces trochu neulehčit? Věděli jste, že až 80 % imunitních buněk se nachází v trávicí soustavě, a to hlavně ve střevě? A že až 80 % hormonu štěstí, serotoninu, se vytváří také ve střevech?

PROČ DOPLNĚK STRAVY DETOX by ANNA BRANDEJS?

Doplněk stravy Detox by ANNA BRANDEJS obsahuje vyvážený mix osmi vybraných rostlinných extraktů, které stimulují pročištění celého organismu nejen v náročných životních obdobích. Do kontaktu s toxiny přichází totiž lidský organismus dennodenně – vstřebává je ze vzduchu, vody, půdy, ale i stravy či léků.
Detox by ANNA BRANDEJS je přírodní produkt bez přidaných cukrů, bez lepku, laktózy a je vhodný také pro vegany.

Čemu Detox by ANNA BRANDEJS napomáhá?

 • Stimuluje detoxikaci organismu
 • Podporuje regeneraci zažívacího traktu, což vede ke zdravým střevním pohybům, a tím působí jako
  prevence vzniku zácpy, hemeroidů, ale i zánětů či rakoviny tlustého střeva
 • Napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí
 • Pomáhá omezit nadýmání, protože podporuje rovnováhu trávicích bakterií
 • Zlepšuje trávení
 • Přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení a zlepšení činnosti
  lymfatického systému
 • Přispívá ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu a podpoře detoxikace střev
 • Přispívá ke zlepšení akné

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: