Kristian Blummenfelt se přidává k týmu ASICS

Kristian Blummenfelt se přidává k týmu ASICS

Po mnoha pozitivních zkušenost v botách ASICS se Kristian Blummenfelt, olympijský vítěz z Tokia, stává oficiálním globálním ambasadorem ASICS.

Kristian Blummenfelt vyhrál v letošním roce Letní Olympijské hry (označované rokem 2020), ale také získal titul mistra světa v triatlonu a vyhrál finále mistrovství světa v triatlonu v Edmontonu. To vše v roce 2021. Jeho stálým společníkem je bota METASPEEDTM Sky shoe.

„Od svých prvních kroků s METASPEED Sky jsem cítil, že odezva byla úplně jiná než u jakýchkoli jiných bot, které jsem testoval. V porovnání s tím, čeho jsem dosahoval dříve, se mi podařilo zlepšovat mezičasy na kolo. Na této úrovni nemůžete říci ne ‚free speed‘,“ říká Kristian, který začal závodit v triatlonu v roce 2008 a v roce 2009 se připojil k norskému národnímu týmu. Od té doby bylo jeho velkým cílem zisk zlaté olympijské medaile. Kristian zaznamenal v roce 2017 několik umístění na stupních vítězů ve Světové triatlonové sérii a od té doby stále vyhrává. V listopadu 2021 překonal světový rekord Ironman během svého debutu v Cozumelu v Mexiku.

„Jsem opravdu nadšený, že se připojím k týmu ASICS. Filozofie značky ‚A Sound Mind in a Sound Body‘ se mnou hodně rezonuje. Běh je pro mě svoboda a umožňuje mi odpojit se od okolního světa. Uklidňuje mé myšlenky, a přestože je to naprosto banální činnost, pomáhá mi najít rovnováhu mezi tělem a myslí,“ dodává norský triatlonista.

Olivier Mignon, ředitel sportovního marketingu společnosti ASICS, ocenil velkou posilu v týmu: „Kristianovy výkony za poslední rok byly skvělé a jejich dosažení v botě METASPEEDTM Sky hovoří o kvalitě našich produktů. Kristian sdílí naše hodnoty a je skvělým sportovcem, který věří v pozitivní přínosy pohybu na naší mysl. Těšíme se, že ho v nadcházejících letech podpoříme našimi nejnovějšími inovacemi.“

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: