Labské pískovce půlmaraton – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

Labské pískovce půlmaraton – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

Chcete se proběhnout nádhernou jarní krajinou Labských pískovců? V tom případě vyražte na Labské pískovce půlmaraton a zvolte si délku trasy, na jakou se budete cítit. Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné.

Labské pískovce půlmaraton

Jedná se o jarní velikonoční kros, který vás provede nádherným prostředím skalního města Tiské a Ostrovské stěny. Na trase si užijete měkký písčitý povrch tratě, výběhy skalních schodů i dlouhé rovinaté úseky po zalesněném vrcholu skalního masívu. Na výběr je hned z několika délek trati, a to XXL půlmaraton na 22,5 km nebo 15 km či 7 km. Krom toho vyžití najdou i milovníci běhů se psy, pro které je připraven canicross.

Neváhejte a vyražte 27.3.2016 na Labské pískovce půlmaraton. Více informací najdete na stránkách závodu či v termínovce.

O co se soutěží?

3 x startovné na závod libovolné délky

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 31. ledna 2016

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Erika Kičinová
Zbyšek Lhota
Lucie Růžičková

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: