Láká vás swimrun? Poslední letošní díl Czech Swimrun Tour na Slapech je za dveřmi!

Láká vás swimrun? Poslední letošní díl Czech Swimrun Tour na Slapech je za dveřmi!

Nový vytrvalostní sport a současně fenomén posledních let – swimrun – letos poprvé dobývá také Českou republiku. V sobotu 8. září se uskuteční Czech Swimrun Tour na Slapech.

Swimrun v letošním roce zavítal i do České republiky

Pro nás netradiční sport, u kterého se pravidelně střídají běžecké a plavecké úseky, při kterém se závodí ve dvojicích a při kterém není čas na převlékání či přezouvání, se ze Skandinávie během pár let dostal téměř do celého světa. V letošním roce si jej také máme možnost vyzkoušet u nás doma, v České republice, a to v rámci Czech Swimrun Tour. Seriál tří závodů, jenž letos zavítal na vodní nádrž Orlík a na Dobříšsko v rámci 7 rybníků, se nyní chýlí ke svému konci.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Závod na Slapech přivítá závodníky všech výkonnostních kategorií

Poslední zastávkou bude v sobotu 8. září 2018 kemp Nová Živohošť a Slapská přehrada. Zde si to na dvou tratích – 11 a 22 km rozdají ti, kteří si chtějí swimrun pouze vyzkoušet, ti, kteří již mají pár zkušeností z předchozích závodů, ale současně i ti nejlepší.

Jedná se o vytrvalostní typ závodu dvojic v běhu a plavání, který se koná v okolí vodní nádrže Slapy. Více informací o Czech Swimrun Tour Slapy najdete v termínovce.

Ve startovní listině je možné najít jak účastníky letošního mistrovství světa ve swimrunu, tak bývalé mistry světa v kickboxu. Zajímavý bude i souboj o celkové umístění v seriálu, kde má možnost vítězství stále několik týmů.

Máte dostatek odvahy na to, abyste si to také zkusili? Nebo se jen chcete dozvědět více o swimrunu? Mrkněte na stránky závodu, kde najdete všechny potřebné informace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: