Máte rádi překážkové závody? Inov–8 Gladiátor Race v Milovicích se blíží.

Máte rádi překážkové závody? Inov–8 Gladiátor Race v Milovicích se blíží.

Baví vás překážky? Nebojíte se bahna, písku, hlíny apod? V tom případě tu je pro vás přichystán Inov-8 Gladiator Race v Milovicích, který se koná 6. – 8. května.

Na účastníky hlavního závodu čeká 6 km dlouhá trať s více jak 20-ti překážkami

Hlavní závod Gladiátor Race Milovice, který se koná 7.-8. května, je dlouhý 6 km a zahrunuje více jak 20 překážek. závod je situován do jedinečného prostředí tankodromové trati v Milovicích s naprosto originální trasou a složením překážek. Na závodníky bude připraven náročný, členitý vojenský terén se zákopy a tankovými příkopy včetně světové premiéry – plazení pod tankem. Trať staví zkušení reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race.

Na programu je i noční závod

Kromě hlavního závodu je 6. května na programu i noční závod Night Gladiator Race, který je dlouhý 3 km a zahrnuje více jak 10 překážek. Závod je vhodný pro ty, kteří chtějí zažít super zážitek z nočního běhu v bývalém vojenském prostoru tankodromu. Velkým zážitkem bude běh podzemní chodbou. Stejně jako hlavní závod jsou starty intervalové.

Vyžití najdou také děti, které si budou moct zazávodit 7. května na trati dlouhé 1 km. Na všechny zúčastněné i přihlížející bude připraven bohatý doprovodný program, který zahrnuje work-out, jízdy v tanku, prohlídku vojenského tankodromu, půjčovna koloběžek, návštěva Miraculum, kineziotaping, masáže a další.

Neváhejte přijďte si otestovat svoji výkonnost na překážkách v Milovích!

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: