MILÍŘSKÁ OSMIČKA a NEJEN S KOČÁRKY OKOLO MILÍŘE – soutěž o startovné – UKONČENO!

MILÍŘSKÁ OSMIČKA a NEJEN S KOČÁRKY OKOLO MILÍŘE – soutěž o startovné – UKONČENO!

Zaběhejte v krásném prostředí městských lesů, kolem rozhledny Milíř ve Vysoké nad Labem. Soutěžte o startovné na klasický běh nebo běh s kočárkem

MILÍŘSKÁ OSMIČKA

Milířská osmička

Jedná se o terénní závod jednotlivců pro všechny věkové skupiny. Součástí závodu je i závod „NEJEN S KOČÁRKY OKOLO MILÍŘE“ a bohatý doprovodný program pro celou rodinu po celý den. Na vítěze v jednotlivých kategoriích čekají hodnotné ceny a tombola pro všechny registrované účastníky. Součástí bude po závodě i “Kejta party v Bufetu u Vlka“.

Trať závodu je vedena v krásném prostředí městských lesů, kolem rozhledny Milíř ve Vysoké nad Labem. Zde je kontrolní bod a dále zpět do cíle k rybníku Biřička.

Logo nejen s kočárky

Závod Nejen s kočárky okolo Milíře je netradiční závod na 8 km, ale podmínkou je běžet s kočárkem, sportovním vozíkem, či stavebním kolečkem. Závod je otevřen všem účastníkům bez rozdílu pohlaví či věku.

O co se soutěží?

3x startovné na závod Milířská osmička a 3x startovné na závod „Nejen s kočárky okolo Milíře“

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 25. července.

2. Vylosujeme 3 výherce na každý závod a oslovíme je emailem.

Výherci:

Lucie Kosařová

Michaela Patolánová

Jan Patolán

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: