MIZUNO ENERZY – převratná technologie japonské klasiky

MIZUNO ENERZY – převratná technologie japonské klasiky

Japonský výrobce sportovní obuvi a oblečení Mizuno přichází po dvouletém výzkumu a vývoji v druhé polovině roku 2020 s převratnou novinkou MIZUNO ENERZY.

Jedná se o novou technologii přinášející nejen dosud nevídanou měkkost došlapu, ale zejména bezkonkurenční návrat energie nakumulované při dopadu zpět do odrazu. Tato technologie je zakomponována do mezipodešve klíčových modelů běžecké a indoor obuvi. Mizuno enerzy foam je materiál mezipodešve, který je při své odolnosti o 17 % měkčí a zajišťuje o 15 % větší návrat energie po dopadu než předešlé materiály. Nejměkčí a nejpružnější materiál podešve je MIZUNO ENERZY CORE. Je měkčí o neskutečných 293 % a zajišťuje o 56 % větší návrat energie než v minulosti použité materiály.

Mizuno současně neopouští oblíbenou a lety prověřenou technologii vlnové desky Mizuno Wave. Technologie Wave a Enerzy tak v obuvi existují vedle sebe a vzájemně se doplňují. S těmito materiály byly vytvořeny například nejlehčí běžecké boty legendární řady Rider. Mizuno Wave Rider NEO jsou s váhou 265 g (vel. UK 8) dokonce nejlehčí Ridery, které Mizuno kdy vytvořilo. Model Mizuno Wave Sky NEO je jako jediná běžecká obuv vybavena vedle ENERZY FOAM také materiálem ENERZY CORE. Jde o neskutečně pohodlnou běžeckou botu zajišťující plovoucí pocit na každém kroku. Modely, u kterých jsou tyto materiály využity, jsou Wave Sky 4, Wave Aero 18, Wave Rider 24 nebo závodní Wave Shadow 4.

Běžecká obuv Mizuno Wave Rider NEO

Nejlehčí model běžecké řady Rider potěší všechny rychlost milující běžce. Boty Mizuno Wave Rider NEO s uzavřeným límcem a inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy umožňující návrat energie nakumulované při dopadu do odrazu. Podešev s vynikající trakcí obstojí na každém povrchu a délce trati. Pohodlný běh s plynulým přechodem z dopadu do odrazu podporuje technologie SmoothRide. Nové Ridery jsou extrémně pohodlné a dodají každému běžci jedinečný pocit rychlosti.

www.mizuno.eu / 4690,- Kč

Běžecká obuv Mizuno Wave Sky NEO

S bezkonkurenčně nejlepším tlumením a pohodlím přibíhají nové objemové běžecké boty Mizuno Wave Sky NEO. Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit na každém kroku a unikátní tkaný svršek s vysokou mechanickou odolností jsou zárukou nadstandardního komfortu a maximálního dynamického tlumení. Užijte si běh plynulým přechodem z dopadu do odrazu a jedinečnou trakci na všech površích.

www.mizuno.eu / 5490,- Kč

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: